Přejít na výpis diskuzí

Adam Hicks

OSOBNOST 22.11.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nejkrásnější krásný mám narozeniny 29.11 hnedka po něm *14* *2*
    nejlepší herec a všechno the best!!!!! *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Abby-Fabby
    Jsi ůžasnej herec a všechno nejj *14* *14*
  • ADAME JSI NEJ HEREC I RAPPER VŠE NEJ !!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *5* *2*
  • všechno nej jsi úžasný
  • vse nej.
  • Neni uzasnej jen v Lemonade Mouth a podle role v Zeke and Luther ho taky nesudte.. Verte mi ja ho znam jako v realu :) je fakt hodnej, milej, hezkej a tak ale nejlepsi je jako kamarad.. (: Bohuzel mi to spousta lidi zavidi tak ztracim i nejlepsi kamose.. ale jak se rika: 100 znamich ti nenahradi dobryho kamarada :) Takze nesudte ho podle roli ale podle toho jaky je doopravdy :) Jo a hraje v mnohem vic filmech nez v tech trech jiz jmenovanych.. Takze jestli ste jeho opravdovi fandove, meli by jste o nem neco vedet.. tahle stranka o nem zdaleka nerika vsechno!! *3*
  • je boží a lemonade mouth by bez něj byl na prd *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nemuze za to ze hraje blbce v zekeovi a lutherovi,jedno ale vim blbce hraje dobre tim se pozna dobrej herec,tim ze hraje uplne jinou roli nez je *12*
  • Jako Wenn je fakt uplně jinej než jako blbec Luter..v Lemonade Mouth je úžasnej a krásnej *4* Doufám že bude hrát zas v nějakym normálním filmu *7* *3*
  • je skvely

    V Zekovi a Lutherovi sa mi az tak nepaci hra tam takeho blbca ale v lemonade mounth je uplne skvely!!! :D :D :D
    *14*
    • Re: je skvely

      suhlasim v lemonade mounth je super...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit