Přejít na výpis diskuzí

Adela Banášová

OSOBNOST 26.6.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    🤮🤮🤮🤮

  • Luky1987

    Televízor nesledujem chvalabohu už pekne dlho a mám na háku celú Banášovú

  • Paní Adélo,já jsem tedy na kluky,ale vy jste příjemná,svá,inteligentní.Děkuji za zážitek při předávání lvů.M.
  • Všetko najlepšie
  • Luky1987
    Stoja za houby všetky naše súčasné celebrity a mám ich na háku
  • ona ne ni krasna ona je krasne prasa
  • Luky1987
    Banášová je dalšia naša súčasná celebrita o ničom *11*
  • parabeno
    je to takový Mareš v sukni
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Linduska1
    Vše nej...
  • Ta je skvělá *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Nemáte někdo kontakt na Adelku. Nechtěl bych se dopsat nějakému trubovi co se za ni vydává. Dík
  • Pro paní která nesleduje TV kvúli Adélce. Je to jen vaše osobní trauma protože prostě nesneste úspěch někoho jiného kromě vašich samotných úspěchů. A protože jich zřejmě moc nemáte tak jste nas.... na ty co úspěšný jsou. A nebo je tady ještě jedna možnost a to že krásný holky jsou obdivovaný a žádaný a vy zřejmě nejste ani krásná a ani žádaná. No holt lidská závist nezná mezí. Adélko jsi moc krásná a dokud budeš na obrazovce tak budu vždy na tu bednu moc rád koukat. *3*
  • hrôza

    Už sa mi z nej dvíha žalúdok,všade iba Banášová. Možno aj niečo vie ale všetkého veľa škodí. Vďaka nej už nepozerám slovenské televízne kanály aby na mňa znovu z obrazovky nevyletela Banášová. Ďakujem ti Banášová teraz mám veľa času.
  • nika1979

    Adela Banášová♥☺♥

    Adela Banášová- je suprrrr talentmanii Malem Snědla operniho pěvce Pana Milana Suleje. krasně zpival Nabuko------ zbožnuju . jak Adelu. Tak Milana Suleje.- ♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jacicek

    hihi :)

    hodně štěstí a zdravíčka Adelo jsi fakt dobrá v tý taletmanie jo a taky si bila dobrá v superstar *3* *1* *15*
  • especiale

    bude panna...

    ..až do svatby..říkali to v 1.díle Talentmánie,ale nevím jestli je to pravda... *3*
  • Re: štb-ácká dcerenka

    Tak to o ní toho víš asi MOC málo ......adela je suuuupeeer a ty jí to tvým blbým komentářem neskatíš!!!! *13*
  • barushkaojjo

    Re: štb-ácká dcerenka

    Mohl/a by ses trochu klidnit...(!) *3*
  • Re: AHOJ

    *4* *4* *4* JE SUPER *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit