Přejít na výpis diskuzí

Adéla Gondíková

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhezčí ženská!

    Seš nejhezčí ženská nejhezčí ženská v Čechách!!! *3*
    • Re: Nejhezčí ženská!

      pridavam se, moooooc sexy
  • Pochvala

    Jsem už skoro dědek,jen skoro,(54),moc Vám fandím ve všem!! V ordinaci jste super!!!
    • Re: Pochvala

      souhlasim
  • jen tak prozatím

    Řekněte, kdo ji nemiluje? Ona je živel, ona je sexi, ona je vysněná žena, ona je prostě všechno co si muž může přát. Není s ní nuda, je krásná-prostě úžasňačka. Kéž by tak byla moje. Nosit na rukou si zaslouží jen pro to že je. Adélko jsi sen!!!!!!!
  • Držím palce

    DRŽÍM ADÉLCE A DALIBOROVI MOC PALCE AŤ SE NA NOVĚ UDRŽI,VELICE RÁDA SLEDUJI POŘADY VE KTERÝCH VYSTUPUJÍ MAC
  • nukysek

    Narozky

    Adélko hodně štěsti a zdraví,lásky a dobré rodinné vztahy!!! *4*
  • výpomoc

    Nemá prosím někdo kontakt na paní Gondíkovou? Nejlépe asi mail. Ona pomáhá jedné paní na vozíku se sehnáním peněz a my doma jsme se taky rozhodli pomoc, potřebujeme však bližší info. Děkuju za případné rady. Jarda *4*
  • Adélce

    V ordinaci vám to moc sluší. A je to ted zábavnější *4* *3*
  • Sugar

    Adélko, jste krásná, talentovaná a velmi vtipná osůbka. Děkuji za krásný zážitek z představení Sugar v Liberci. S Vaším bratrem a Honzou Křížem prostě excelujete.
  • je skvělá

    Adélka je moc moc fajnek *14*
  • super ženská

    Adélko jsi suprová ženská mám tě ráda v Ordinaci i ve skutečnosti.Akorát mě mrzí že ti to nevyšlo v té soutěži s bleskem o nejhezčí sestřičku Ordinace2.Posílala jsem ti hlasy.Mě se Magda nelíbí?Držím palce jsi skvělá?Jestli ti budeš mít čas můžeš se mi ozvat budu šťastná jako blecha.Papa *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit