Přejít na výpis diskuzí

Adele

OSOBNOST 24.7.2008 
287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Romisssek
    Adele...bože, její hudba je tak originální, nemluvě o jejím hlasu, který je totálně perfektní. Není jako ostatní hvězdy- udělá cokoliv, co ji zrovna napadne...Jedině ona si sundá boty uprostřed koncertu, protože se jí v nich blbě chodí.. teď si představte třeba takovou Britney Spears, ta by si je určitě nesundala. Má ohromný smysl pro humor a je tak charismatická. Je strašně milá a nebojí se být svá! Neřídí se podle plánů, je jiná než ostatní. Kdysi prohlásila, že nesnáší fitka apod. věci.. Rádá jí dobré jídlo a víno..nechce zhubnout..Chtě nechtě, za tu kariéru zhubla, ale na ní je mi opravdu jedno kolik váží.. Možná díky tomu je ještě víc báječnější. Někdo říká:,,Ona není tlustá, jen má velké srdce." V podstatě má ten člověk pravdu :). Adele je neskutečný člověk..svou hudbou se dokáže dotknout vašich srdcích a uvědomit si spostu věcí. Četla jsem, jak jí někdo na youtubku psal k jejímu klipu: ,,Ty jsi můj terapeut <3".. A co se mi a ní nejvíc líbí? Řekla bych, že tato věta, co Adele pronesla, mluví za vše:,, Nedělám hudbu pro oči, dělám hudbu pro uši."-tím by se měl řídit každý umělec.
    Jediná věc, která se mi na ní nelíbí je, že kouřila..je to hnusný zlozvyk a ničilo jí to hlas. Díky bohu, že už konečně přestala a teď jí přeju všechno zdravíčko, hodně sil po operaci, ať je zase šťastná a její hlas ať funguje na 100%! :)
  • Romisssek
    Která hvězda by šla převzít tak prestižní cenu, jako je právě Grammy, bez bot? Adele si tam úplně pěkně naklusala na boso...Už z toho jde prostě vidět, jak musí být strašně v pohodě a opravdu závidím těm, kteří ji v životě obklopují, ať už rodina nebo přátelé... Myslím si, že oni si toho velmi cenní, že potkali v životě tak úžasnou osobu. Nejsem asi jediná, kdo si přeje, aby k nám tento rok zavítala, co? :) Co dodad, je fakt úžasná, krásná, talentovaná, vtipná.. Je strašně krásná..a nejen na povrchu, ale i uvnitř. O ní ještě v budoucnu hodně uslyšíme, to mi věřte. *3*
    • Výborně napsaný! *3* ...je to nejúžasnější člověk,který je známý..nepopsatelné,je strašně sympatická *3* a ano chci,chci,chci aby přijela!! *14*
  • Nelly.N
    Fascinuje mě, jak tady všichni píší, že je Adele tlustá. No a co, každý jsme nějaký a upřímně, její hlas by nezvládlo tělo, který by vypadalo, jako kost a kůže, jen pořádný kus ženský dokáže ovládnout takový hlas a myslím si, že to k ní prostě patří. Navíc vypadá krásně, ať už má o 5 kilo víc nebo míň.

    Moc ji neposlouchám, nicméně má můj obdiv. Objevila se z čista jasna a všechny převálcovala svým hlasem, nádhernými písněmi a umem.

    Ale vždycky tu budou lidi, co závidí druhým a radši jim znepříjemňují život. Já osobně doufám, že to dotáhne hodně daleko, i když, už teď ji zná snad každý. Ale né nadarmo se říká, "špatná reklama, taky reklama" :)

    Tak hodně štěstí Adele a i jejím fanouškům, aby jim zpívala ještě hodně dlouho, aby si ji mohli patřičně užít :)
  • Jestli je něco boží,tak právě Adele:) Vážení nevím jak vy, ale když jsem jí poprvé slyšela, zastavil se mi dech a chvíli jsem přemýšlela, jestli se mi to všechno nezdá...Nezdálo, tahle ženská je prostě někdo, kdo mi otevřel oči...Teď už vím,že i všechno, co se zdá nemožné, je možné:)
  • Zpívá fakt úžasně. Proč by měla hubnout? Mohla by o ten hlas přijít a navíc - byla by pak stejná jako všechny ty vyzáblý pipiny vycpaný silikonama, který v klipech jenom hází zadkama a "předkama". Tohle je konečně něco jiného. Hurá!
  • Adele mi změnila život hned jak se n uslyšel v rádiu tak to bylo jasné nová oblíbená zpěvačka je super nevadími na někom že má nadváhu adele je krásná a sluší jí to porstě sexy paní držím palce ! *14*
    • Ona nemá nadváhu,prostě jenom vypadá jako ženská,ne jak násada od smetáku *3*
  • Má nádherný silný hlas, úžasné písničky, které dobyly svět hudby..co dodat je skvělá <3
  • Adele je velmi dobrá zpevačka
  • Adele je úžasná natož kolik jí je *3*
  • Víte, myslela jsem na Adele jako dobrou zpěvačku s dokonalým hlasem... ale ted až tady kdosi napsal, že je tlustá tak to mě teda dostalo!...Toto je důkaz, že ještě existují nevyvynuté mozky Homo habilis, protože soudit podle obalu je známka pravěkého způsobu života! A těm pokritcům vzkazuju jen jedno: kritizovat umí každej... a možná je trošinku přitěle, ale rozhodně není tak pod úrovní jako vy:) (nechtěla jsem nikiho urazit tak kdyžtak prominte) *3* jinak díky všem :') co se Adele zastáli:)
    • Moc hezky si to napsala ;).Tady píšou opravdu nevivinuté mozky..asi takové co poslouchají JB :D.který bez upravení zpívá otřesně!
    • Naprosto s tebou souhlasím. Adele je opravdu zpěvačka velkého formátu. Její hlas je neuvěřitelný a tak mocný. Škoda, že nemáme takové zpěváky a zpěvačky tady v ČR (myslím ty od teenagerů až po třicátníky). Jako něco máme, ale nějak mě nenadchli *9*
      Doufám, že se někdo takový objeví a prorazí s tím do světa. Slováci mají pár slušných zpěváků, ale nikdo se nevyrovná Adele. Britům jenom tiše závidím...
      • No, její hlas je vážně neuvěřitelný!!! *1* *1* Jsem rád, že v českyu takové zpěváky nemáme, bybi bychom pak národ nejen tupý, ale i hluchý. *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit