Přejít na výpis diskuzí

Adolf Hitler

OSOBNOST 13.7.2012 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně se od údajné revoluce v Česku objevili u moci politici s menším množstvím rozumu než měl Hitler.Dokonce pro sebe dokázali nahrabat dost.
  • Miluju Ádu knírek můj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • More vy mrdky ste kulatý jak cibule a budete tady nadávat že je to zasraný nácek ? Cibule by vás pobili ____ *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ti, kdo si nepamatují dějiny, jsou odsouzeni k tomu, aby si je zopakovali
    • Text Vašeho příspěvku *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* fuj hitler *16* *16* *16*
  • mily Hitlerku...
    piseme ti zpravu do nebes
    jak se mas? je tu bez tebe nuda *9* chybi nam tu ted tvuj pravopis a tvuj sexy usmev co rozdaval radost vsem židum *7*
    odepis dik *3*
    MNAUUU....
  • Celej clanek je jeden velkej skvar a lez .Spiknuti mezinarodnich bankeru,kapitalistu,zidu uvrhlo svet do valky. Pouha zavist a strach z budovani jeho nove ekonomiky a podvody a lzi ktere potom sirili. Pan Hitler neni tim zaco je povazovan naopak podvedeny jsme mi demokratama .Staci si precist Hitlerovy projevy to je neco neuveritelneho. Oni bojovali za celou evropu,lidstvo aby bylo osvobozeno z financni tyranie ktera vladne svetu .Proc myslite ze statisice lidi ho vitali v ulicich ? Protoze nastolil socialni spravedlnost aby lide se meli dobre a byly stastni presne tak jako svastika je symbolem stesti.Jenze mezinarodni financni zidovstvo jim vyhlasilo ekonomickou valku a museli nemecko znicit pac ohrozilo celej kapitalistickej svet kdyby to delnici videli u nich tak by to chteli take.Vsechno je to podvod a spiknuti proti lidstvu 96 procent medii vlastni 6 zidovskych korporaci tam Pravdu nehledejte vse je manipulace
  • Rachell5
    nechápu jak vás už může zajímat už je jen pouhá vzpomínka ve zlém !! :) *3* *3* *3*
  • Jen takový drobný detail...
    Hitler měl modré oči.To se jen zdá na těch černobílých fotkách,mám to dosvěčené i od dalších lidí kteří ví o Hitlerovi víc než já.
    • je mi líto, ale oči měl hnědé důkazem je "Adolf Hitlers Personalausweis" neboli Hitlerův občanský průkaz, jež si můžete prohlédnout zde: http://blog.pantoffelpunk.de/zermatschtes/adolf-hitlers-personalausweis
    • *dosvědčené
  • Nevím proč o Hitlerovi každý tvrdí že byl ho.... ale Stalin nechal zabít 20 miliónů lidí to už nikdo nřekne
    • zmetek a vrah *16*
  • Anonyme,tvá učitelka mateřského jazyka právě spáchala sebevraždu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit