Přejít na výpis diskuzí

Adrian Jastraban

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • štastný nový jastrok!

    zdravím všechny přeživší členy fanklubu a vítám vás v novém roce. členské příspěvky poukazujte jako obvykle na mé konto, z vybrané částky budou nakoupeny oříšky a odneseny veverkám do lesa (přecejen, jsou taky zrzavé). pokud ještě zbyte, nakoupím červené frňáky a budu vám je půjčovat na schůzkách klubu.
    3x Zdar - Jaszdar! *8*
  • jastraklaun

    Dobrý den klaunomilové,
    vítejte na těchto stránkách v novém roce. Chci vidět více příspěvků zejména v oborech klaun, Kotva a zboží a hlavně seriál ulice a dílna království hraček. Kdo vytvoří nějakou figurku necht se pochlubí v galerii.
    • Re: jastraklaun

      No konečně jsme se dočkali po dlouhé době příspěvku našeho oblíbeného člena EBENA. Figurka jastraklaun je samozřejmě celebrita sama o sobě i když spíš maskot pravého Jastrabana, ale co takhle kontrajastraklaun co vy na to? *5*
  • probuď se!

    Tak co je s Tebou Brutusi spíš nebo bdíš? Že by jsi přemýšlel nad tím jak vyrobit Jastrabána nebo jej koupit v Kotvě v druhém patře? Hlavně se už rozhoupej neboť, čas běží *13*
    • Re: probuď se!

      Babuško jastrabuško, nemám čas pořád psát nějaké blábolstva. O víkendu jsme se se zádrhelem snažili vyrobit klauna Jastrabána, ale bohužel to nějak nedopadlo, to víš není to jednoduchý úkol, chce to hodně práce. Takže to vidím na návštěvu obchodního domu KOTVA a pánské konfekce. To jsem zvědavá jestli ten Jastrabánek bude mít kravatu nebo motýlka, důležitý je ovšem červený raťafák, ale to není problém dodatečně ho přišroubovat... *5*
  • poslední výzva

    Haló, všichni členové našeho oblíbeného fanklubu velkého Jastrabána, nespěte na vavřínech a koukejte fofrem vyrábět případně nakupovat Jastrabány.Já už ho mám v šuplíku WOW. *1*
  • NOC S JASTRABANEM

    Zdar lidi, minulý týden jsem videl Adriana v kapele JASTRABAN-BAND, výborná muzika - doporučuji :-) Hraje tam na dvojitou kytaru a má nalepený zrzavý fousy, prostě je k sežrání :-) Možná by bylo příhodné udělat konkurenční pořad k pořadu "noc s andělem" :-)
    PS.: v Kotvě prodávají Jastrabany v měřítku 1:10 oddělení pánské konfekce 2. patro. Lovu zdar a Adrianovi nazdar *16*
    • Re: NOC S JASTRABANEM

      Ahoj Ebene, vítám tě po dlouhé době, co se dělo? Byl si snad nemocen, že jsi nezavítal tak dlouho na tyto stránky? *9*
      Mimochodem vůbec se s tebou nemohu spojit, zkoušela jsem tě kontaktovat na tvém novém mailu a pořád se mi vrací *9* Vydedukovala jsem z toho, že to nejspíš bude tím, že nepotřebuješ hřeben, ten potřebuje někdo jiný, tedy spíše kartáč na ty své dredovské koudele... *15*
      • Re: Re: NOC S JASTRABANEM

        Kdyby ty muziky nebyly nemel bych doma tri jastrabany :-)
        • Re: Re: Re: NOC S JASTRABANEM

          Tak tomu nějak nerozumim? Ebene, že si zase něco pil? Přiznej se! *13*
          • Re: Re: Re: Re: NOC S JASTRABANEM

            Jasně byl jsem ted u Henryho s Klaunem a nosálem na jídle :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: NOC S JASTRABANEM

              A jak se má "Gryša" ? *15*
  • POZOR POZOR! Vánoční soutěž

    Mám takový návrh na novou soutěž o nejkrásnějšího sněhuláka huhuláka, který samozřejmě jak jinak bude podobný našemu idolu Adrianovi. Soutěž spočívá v uplácání sněhuláka v životní velikosti, nejlépe s červeným frňákem klauna a vyfotit a foto přidat na tyto stránky. Pardon pardon pane Jastrabán není to žádný výsměch, ale naopak znamená to, že jste velice slavný a že za pár let se tento funclub rozšíří nejméně po celé ČR a samozřejmě SR a místo Santaklause bude chodit na vánoce Santajastraklaus a místo bílých fousů bude mít zrzavý přeliv a klaunské číro a na nose jak jinak červenou kouli. No není to geniální nápad co vy na to? Tak přídáte se? Juchůůů to bude, ale legrace *15* *1* *14*
    • Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

      Ano souhlasím, konečně z tebe něco vypadlo, protože už bylo na čase. Klidně si stavěj Ty své huhuláky v životní velikosti pokud budeš mít z čeho a nebudeš mít nic jiného na práci,na rozdíl ode mne, která neví kam dřiv skočit, vyrábět petardy, ohňostroje atd.....Doufám že se přidá i Zádrhel, který chce zdrhnout.
      • Re: Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

        Zádrhel is back!
        přidávám se samozřejmě jak k soutěži o nejkrásnějšího huhuláha (pokud můžu soutěžit v jednom teamu s brutuskem) a vyrábět malé vánoční jastrabánky už hodlám dneska - Dám ti jednoho k Vánocům, Jasrababo *1* bude to takovej Santa Klaun, jak říká Brutus (ta je pro tebe, brutusku *14* )
      • Re: Re: POZOR POZOR! Vánoční soutěž

        Já myslím, že petard jsi už letos vyrobila až až a ohňostroj ten radši nechci ani vidět nerada bych měla učes podobný víte komu *8*
  • Baba prokletá

    Ty, že jsi nejhodnější člen? Dovol, abych se zasmála he he he. Ty bábo jastrabábo prokletá pekelná *16*
    • Re: Baba prokletá

      No a né ? Kdo složil odu na Jastrabána he. Já velká bábajasrabana. A co vy slavní členové tohoto klubu, koukejte se snažit, ať z vás také něco vypadne. *15*
      • Re: Re: Baba prokletá

        Ty jsi hlavně pěkná přebornice v překlepech hehehe, úplná extra třída :o) A mimochodem tady je Jastrabánovo, takže k tématu ty "jasrabano" *1*
        • Re: Re: Re: Baba prokletá

          Nezakecavej to, a já Ti řííkáám : dělej ať už s tebe něco vypadne i kdyby to měla být i ta pitomá šiška. *5*
          • Re: Re: Re: Re: Baba prokletá

            Já ti dám šišku, to budeš valit bulvy. Když jsem tě minule zaslechla na záchodě to bylo učiněných pět ran do klobouku přiznej se co to bylo? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Baba prokletá

              To byly takzvané petardy předvánočního ohňostroje a samozřejmě i na počest našeho milého Jastrabána. A ty hlavně nšmíruj na záchodech. *9*
  • Oznámení

    Přátelé a fanoušci, oznamuji vám tímto, že končím svou krátkou, leč jistě přínostnou činnost ve fanklubu a dle hesla "první přišel - první odešel" předávám péči o šíření Adrianovy popularity do vašich rukou. *9*
    sbohem *9*
    • Re: Oznámení

      Tak to by byl od Tebe velký podraz zrovna před vánocema, kdy jsme si chtěli dát pod stromečeky dárečky vlastnoručně s láskou vyrobených Jastrabánků.Přece ho teď nehodím do koše !!!
      • Re: Re: Oznámení

        No jasně moje řeč, to by opravdu nešlo. Vždyť k čemu by to potom bylo takový funclub bez malých jastrabánků pod stromeček a kdyby ještě odešel náš zakladel Zádrhel, tak by nemělo smysl vůbec nějaké vyrábět! Ale já věřím, my věříme, že se nám vrátíš! *14*
        • Re: Re: Re: Oznámení

          Hele Zadrheli jestli to vzdaš...Tak jseš u mně mrtvej muž !!!! *13*
          • Re: Re: Re: Re: Oznámení

            Hale bábo, nehraj si na Homolky tady seš v klubu Jastrabánstva, trochu úcty nebo tě vyhostim.. *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Oznámení

              Ty jseš fakt Lucius Brutus, to si budu pamatovat,takhle Ty na nejhodnějšího člena fanklubu jo? Ty snad chceš sakra v tom klubu bejt sám, nebo co! *8*
    • Re: Oznámení

      To nám nemůžeš udělat neodcházej!!!!! Díky tobě to tady tak hezky fungovalo a když odejdeš tak se funclub rozpadne a co potom? To by byl konec světa *9*
  • Óda na Jarabána

    Každý den se velice
    třesu na božský seriál ULICE,
    když jej opět moje oko spatří
    hele HO,můj idol zase na obrazovce zářííí.

    Jaký to klaďas,žádný zápor
    fakt, je to na psychiku nápor,
    Ó Adrijane Jarabane hřívo má
    na TEBE nikdo nemá !!!


    I když.... stačí jeden flám
    a vypadám jak Jarabán.
    • Re: Óda na Jarabána

      Jastrabábo, co jsi to napsala za nesmyslééé? Jak můžeš zkomolit tak ZVUČNÉ jméno jako je JASTRABAN!!! Styď se!!!! *13*
      • Re: Re: Óda na Jarabána

        co ti je dotoho jak já si říkám svému Jarbánkovi,své city už nemohu déle skrývat a klidně to vykřičím třeba i do celého světa. NECH mi mého JARABÁNA.TY se styď !!!
        • Re: Re: Re: Óda na Jarabána

          Jak tvůj snad náš nééé? Pro nás je tady funclub váženého pána Adriana a on pro nás a my pro něj a né jen tvůůůj! Křič si do světa co chceš, ale nám ho nevezmeš! My ti ho nedáme! A kolik nabízíš? *3* (samozřejmě "jen" za loutku s červeným frňákem a zrzavým křovým na hlavě - nic moc, ale je mu dost podobnej a to je úspěch toho kdo ho vyráběl..) Tak kolik teda nabízíš? *3*
          • Re: Re: Re: Re: Óda na Jarabána

            TISÍCE VĚDER
            • Re: Re: Re: Re: Re: Óda na Jarabána

              já myslím, že bys jí měla dát video, dvd, jachtu a baráááák, teda pokud nejsi štěpánek autoooo, háj.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Óda na Jarabána

              ÓÓÓ to je velice lákavá nabídka, ale já nechci vědra, ale štoudve a to je velký rozdíl. Mimochodem velice se omlouvám všem za svou chybu s křovím.. *8*
  • Pozdrav

    Zdravím všechny členy tohoto úžasného klubu obdivovatelů mého celoživotního idola. Děkuji Vám nastokrát! Doufám, že se tady zase brzy sejdeme a popovídáme na tak zajímavé téma jako je Adrian.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit