Přejít na výpis diskuzí

Adriana Neubauerová

OSOBNOST 18.4.2007 
139 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Ahoj Adriano, zajímalo by mě, jak si se dostala ke svojí první roli ?
    Děkuju za odpověď
    • Re: Dotaz

      Ahoj *4* K první roli jsem se dostala...ani nevím jak. *3* Už od malička jsem chodila do různých dramaťáků a mamka mě nechávala registrovat do hereckých agentur. Potom si mě volali na castingy a já tam poctivě chodila až to jednou vyšlo..:)
  • Ahoooj

    Ahojky...Prosim vás nevíte někdo kde se dá stáhnout film Láska In Memoriam???plosim poradte...diky...hezky zbytek dne *3* *3* *3*
  • Smůla

    Stejně máte 99% lidí tady pech, pěkná sice je ale jaksi pochybuje že holka jako Adriana bude hledat kluka někde na diskuzi - osobnosti.cz *13* že ? *3* *5*
  • ahojky

    Ahoj Adrianko,seš moje oblíbená herečka,mám moc rád filmy a pohádky v kterých hraješ, třeba by sme mohli někdy pokecat,máš icq? nebo email?? odepis mne na MilanK45@seznam.cz měj se pěkně pa pa *4*
  • katu-ska

    jejeej

    jeej Aďá *3* úžasná slečna!seznámil nás Olda!ten den ve zlíně byl hrubý a já douám že se ještě nekdy uvidíme *3* *4* *4*
    • Re: jejeej

      Taky doufám... *3*
  • Ahoj

    Ahojky Áji,
    tak musim říct, že v Lásce im memoriam ti to vážně děsně sekne *14* *4* až se mi nechce věřit, že vážně nemáš kluka na chození, jak si tu psala v červnu. Pořád to platí? *4*
    • Re: Ahoj

      Už ne... *3*
      • Re: Re: Ahoj

        A je taky z herecký branže jako ty? *3*
        • Re: Re: Re: Ahoj

          Ne, On je spíš sportovní typ... *4*
          • Re: Re: Re: Re: Ahoj

            To já jsem taky sportovní typ *1* Hele, co kdybysme si někdy vyšli, jsem taky z Prahy. Co ty na to? *3* *7*
  • hale

    Ahoj Aďo...Jaky je Olda Hajlich??jako v osobnim zivote? *14*
    • Re: hale

      Olda... *4* Nevím co bych o něm řekla zvláštního...je to normální fajn kluk, dobře se s nim povídá, je vtipnej, milej...prostě mám na něj samé kladné věci... *4*
      • Re: Re: hale

        A nemáš na něj prosimte číslo?nebo icq...proste cokoliv dekuju mooc *4*
        • Re: Re: Re: hale

          Číslo i ICQ sice mám, ale on nechce abych ho zveřejnila...takže bohužel.. *4*
          • Re: Re: Re: Re: hale

            mate nekdo jeji icq diky *3*
  • prosím

    Hele Ajo,das mi pls tvuj email???napis mi na natal.g@seznam.cz.predem diky *4*
  • ??MuSiC??

    Ahoj Ájo *3* Co posloucháš za hudbu? Napiš prosím aspoň nějakou skupinu bo zpěváka/čku *3* Děkuju *4*
    • Re: ??MuSiC??

      Mám ráda staré dobré Beatles, Abbu, potom třeba Franka Sinatru, Luise Armstronga, nebo Daniela Powtera a Miku. Z té české scény mám ráda například kapelu UDG. *14* *3*
      • Re: Re: ??MuSiC??

        A co snoop dogg?? zklamala si mě. *9* Nepatříš už do west coastu *4*
  • bléééééééé

    Je mi z vás na nic co na ni všichni vydíte herečka dobrá moc není a krásná taky ne *8* *8* *8*
    • Re: bléééééééé

      přesně tak Adrianka je supéééér *14*
    • Re: bléééééééé

      Zdravím Áju *3* Nevím co pro ti ni máš, ale podle mě hraje mooc dobře a vypadá ještě líp *14*
    • Re: bléééééééé

      mozna bys misto tech kecu mel chodit do skoly, tam by te mozna naucili, ze slovo "vidite" se pise s mekkym "i"...
    • Re: bléééééééé

      Závidíš jí to co???? *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit