Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adriena Brodyho obdivuji za jeho přirozený projev. Líbí se mi, je velmi osobitý. Škoda, že je takových mužů tak málo.. Nelíbil se mi akorát v Krvavém létě, ta role mu podle mě nesedla.
  • Adrian..............

    .............je opravdu velmi talentovaný a skvělý herec. Včera sem viděla film "Loutka"(Dummy), který mě úplně nadchl. Adrian se mi moc líbí, a nejen jako herec. Má to, čemu se říká "kouzlo osobnosti"!!!!!!!!!!!! Opravdu hodně lidí letí na krasavce typu Pitt nebo Bloom, já taky, někdy:o), ale je fakt, že hezká tvář není to hlavní. A tito dva jmenovaní se mu nemůžou rovnat;o)
  • JE TO NÁDHERNÝ CHLAP!!!

    Je nádherný a moc se mi líbí jehó nos.Včera jsem viděla film Loutka a tam byl úžasný!Je jeden z mých nej...herců!
  • Zařadil se na čestné místo mezi mými oblíbenými herci, které jsem poctila blahosklonným obdivem. Opravdu výjimečný herec mezi tou nepřebernou hromadou nanicovatých hvězdiček typu Joshe Hartnetta.
  • Adrien

    Adrien je neuvěřitelně zajímavý, má charisma a je to Pan Herec! Ne náhodou se stal nejmladším hercem, který získal Oscara! ... Takových lidí, jako je on, by svět showbyznisu potřeboval víc!!
  • lesliee

    filmy se točí asi jen poslednich sto let :) ale musim souhlasit Brody patří mezi nejlepší herce světa (mozná i vede- všechny herce neznám tak nevim)
  • Adrien Brody je bezesporu, jeden z nejlepších herců současnosti a je nepochopitelné, že se do širšího poznání veřejnosti dostal až díky Pianistovi, který je sice nepřekonatelný, ale i před Pianistou vznikly filmy ve kterých Brody výborně zvládá všechny své role, které rozhodně stojí za pozastavení...
  • Adrien

    Adrien se mi líbí nejvíc ze všech herců, protože není typicky hezkej a jeho nos je náhodou ڎASNEJ!!!!A Pianista je jeden z nejlepších filmů tohoto tisíciletí.......
  • Hlas (pro Brodyho) jedný holky

    jo taky nesnášim ty uhozený holčičky který soudí jenom podle vzhledu. Myslím že Brody je ten kdo si zaslouží hrát je dokonalej rozumí svému řemeslu četla sem že muu trvalo stát se hvězdou sedumnáct dlouhých let ale dokázal to za to mu děkuju protože mám dalšího normálního herce, kterýho můžu obdivovat. Pianista a svěrací kazajka by bez jeho osobnosti nepřetčila zachraňte vojína Ryana nebo nad kukadčím hnízdem.Kdo souhlasí semnou je King a ví co říká
  • KOLORKO

    MUSÍME JEN SOUHLASIT MÁŠ OPRAVDU DOBRÉ NÁZORY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit