Přejít na výpis diskuzí

Agnes Carlsson

OSOBNOST 9.5.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilygirl

    x)

    Release Me je nádherná písnička!..takhle holka to dotáhne daleko! Má nádhernej hlas!
    • Re: x)

      souhlasím s tebou. Má moc nádherný hlas. ale i další písničky jsou sqelí. např Don´t Pull Your Love Out *4*
  • Agnes vs Leona Lewis

    Většina z vás tu píše, že je Agnes kopie Leony Lewis, ale přitom Agnes vyhrála Pop Idol v roce 2005 a Leona X-Factor až v roce 2006, takže by bylo spíše namístě, že Agnes je originál a Leona je její kopie.
  • ariel
    všechno nejlepší *15* , její písničky jsou užasné *3*
  • Agnes carlsson dobrá zpěvačka na release me myslím že tě napusti nebo ne
    že jsi svobodná zpěvačka vztahu nikoho ne máš jde to na tebe vidět že jsi až moc sexy moje oblíbená agnes carlsson jsi zpěvačka moderná a popularní kariéry že máš showbissnis užij si švédsko až budeš mít koncert objednám vstupenky *14* *14* *14* já tě milujeme
  • Se spožděním přeji dodatečně vše nej k narozkám Agnes! *3* *4*
  • Agnes

    jenom chci dodat,ze tahle písnicka je fakt nádherná,dlouho sem takovou neslyšela!jen tak dál,určite to daleko dotáhne a hlas má taky krásnej!! *3*
  • domcus

    ?

    Když jsem ji poprvý uviděla,myslela jsem že je to Leona Lewis....jsou si hrozně podobné........hlavně s těmi kudrnatými vlasy....
    • Re: ?

      ahoj všichni, i mě moc překvapila, je fakt dost dobrá. Když jsem si ji našla na netu, není žádným nováčkem ! mějte se všichni fajn, ať jí to zpívá nadále tak dobře !!
    • Re: ?

      přesně no ale tahle je supr uplná její kopie! i ten hlas žeo? :)
    • lilygirl

      Re: ?

      Jojo, však oni jí taky říkají 'Švédská Leona Lewis' :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit