Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Agnetha  Faltskog😍

  • Tak ABBu jsem taky milovala tak jim všem, nejenom Agnetě přeji hodně zdraví a lásky od Stvořitele našeho milovaného a ať jim to co nejdéle zpívá a hraje jako do teď! Jsme všichni s nimi, protože jejich hudba je naprosto nezastupitelná v každé době. Byla krásná. A už navždy bude.


  • pet.matysek

    kdo chcete autogram od jednoho,dvouch,tří nebo celé skupiny tak pište na adresu

    ABBA

    Mono Music AB

    Södra Brobänken 41A

    Skeppsholmen

    111 49 Stockholm

    Švédsko

  • Skupinu ABBA jsem začal poslouchat teprve nedávno a musím říct že jejich písničky mě naprosto okouzlily a výrazně změnili můj pohled na hudbu. Je mi stokrát milejší krásný a kvalitní POP A Rock jako takový, než ty moderní Elektro/Hi Hopévé sr*čky.
    Agnetha byla a pořád je nádherná žena. :3 :D Celková kapela na mě působí sympaticky a někdy bych se do těch 70s fakt rád vrátil. :D
    Je mi 14 a jsem kluk. :D *14* *3* *15* *2* *1*
    • *Hip Hopové sr*čky... :DD *1*
  • Taky jsem fanoušek skupiny ABBA, mám všechny jejich CD a tři knížky o této skupině. Jsem ale taky letecký fanoušek. Agnetha má v jedné své písnicče krásné záběry na švédské stíhačky Saab J 35 Draken. Vlastik Kunovice
  • Dianne
    Agnetha...má úžasný talent, aj v 65ke má stále nádherný hlas ako predtým, takmer nič sa nezmenilo, môžu jej závidieť mnohé súčasné speváčky...najviac je to počuť v jej skladbe The One Who Loves You Now *14*
  • I miluju skupinu ABBA.Mám všechny jejich písničky co kdy naspívali.mám i všechny písničky od Agneta Faltskog co zatím nazpívala.Je to nejlapší skupina nasvětě.Podle mě. *14* *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • Interaktivna vystava

    ...prepacte za zly datum...vystava potrva do 6.8.2011...
  • Interaktivna vystava

    Zdravim fanusikov sk.Abba.Nejak sa nemozem dostat na stranky sk.ABBA,tak sa chcem spytat Vas,ci sa niekto nechystate na interaktivnu vystavu o sk.Abba,ktora uz zacala a potrva do 6.8.2001 v Prahe v Slovanskom dome...ja by som aj šla,ak mi to okolnosti dovolia *7* moze to byt zaujimave,pozrite stranky tejto vystavy...
  • petokilian

    vivat

    Vsě nejlepśi hodně zdravi a lasky,cmuk Peťo. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit