Přejít na výpis diskuzí

Aik Murczechy

OSOBNOST 4.9.2010 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo není to umělec ale bavič tak o co se tu háádte ??
  • Vše nej aiku ;) Jsi borec :)) *14* *4*
  • "Umělec"

    Co tady dělá ten rádoby "Umělec" ?
    • Až na to že to není umělec... ALE BAVIČ... :DD
    • Re:

      On není rádoby umělec ale bavič ...
      • pleteš se!!! je obojí! *3* *16* a ty nejsi ani jedno!
    • Re:

      Až ty něco dokážeš třeba tu taky budeš. Když mu závidíš, že má úspěch, tak sem nepiš pí*oviny. *13*
      • Re: Re:

        nemusí nic dokazovat, alespoň není takový debil, jako Aik. Pozná se to tím, že nikdo větší debil patetický a vlezlý být ani nemůže.
  • tohle není osobnost....fakt ne..
    • Znáš definaci osobnosti..? :D osobnost jsi ty,já i on... ! :D On něco dokázal... Má ho ráda spousta holek ba i kluků... :D a to už něco sakra dokázal... nebál se zveřejnit... a dokázal pobavit...
  • To není žádnej Aik Murczechy, jak si jen říká, ale tak akorát Murdebílek, když je jeho pravé jméno uplně jiné a vydává se za nějaký blud !
  • ahoj Aiku,vždycky jsi uměl lidi rozesmát hlavně mě :D.A taky maš fakt dobré videa a písničky *4* . a až tě tady pomlouvají jak chtěji podle mě jsi ten nej.nej.nej. zpěvák atd.jakeho jsem kdy poznala a taky jsi moc hezkej prostě užasnej.máš fakt talent *14* *14* *14* .
  • myslím chlapče, že máš prostě pech
  • Některé jeho videa sou trapné, nebo jeho výstupy taky, přijde si do superstár nebo do čs má talent a teď si myslí že to někoho ohromí... Navíc videa jaké nahrává by nikdy nenahral kdyby mu nepomůžou různé společnosti *6* Mimochodem: Pro všechny co se ho zastáváte: A co dokázal on? Dělat trapné videa? To dokázala i Natalia Sadness. *12*
    • Natalia Sadness... :D Bože... :D a Aik..? :D ten dokázal.. Dokázal pobavit... :P Já pochybuji o tom že ty bys šla a pobavila lidi... :D možná znechudtila ale pobavila...?!! :D
    • píčoooooooooooo! seš hnuska a Aik neni trapnej! spíš ty! *1* *1* *1* *1* *1*
    • ty si flundra která naschvál jen někoho pomlouvá *16*
  • Jeden z nejlepších YouTuberů ! Ne jak ti dnešní random YouTubeři co točí trapné Lets Playe a rádoby vlogísky a p*čoviny.. *4* *14* *1*
  • Fakt úžasnej kluk!!!! Prostě dokonalej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit