Přejít na výpis diskuzí

Aimee Teegarden

OSOBNOST 10.6.2009 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je úžasná
  • Strašně e mi tedka líbí v seriálu Star-Crossed *4* . Moc jí to slušíí *4*
  • Já jsem ,ale viděla film Maturiťák a tam se mi moc líbí.
  • ¨fuuuuuuuuuuuuuj

    to je píča největsí jako by me zajimalo proc dala jeremymu pusu na tom nejakym chance world si jako myslela ze bude psat bulvar ze jako bude s jeremym chodit.ji nenavidim si myslela ze tou pusou jako nekoho nasere ne *13* *13* *8* *16* *10*
    • Re: ¨fuuuuuuuuuuuuuj

      hm souhlasim videl jsi ji ve friday night lights tam prave ze taky hraje jeremy a vona tam je brutus *9* *9*
      • Re: Re: ¨fuuuuuuuuuuuuuj

        jo hej videl jsi 4 sezonu 1 dil jak ji tam uplne vzal ja tam uplne vytlem jak krava jak ona furt stop it stop ale pak jak tam vlitl ten jeji kluk matt a jak ho tam jeremy vyprovokoval a jak se tam poprali teda ona tim svym jecenim to fakt ukoncila fakt ze jo a potom jak na matta rve Jeremy it´s my dillon now!!! on je tak sexy kdyz nadava ma krasnej hlas *14*
        • Re: Re: Re: ¨fuuuuuuuuuuuuuj

          to si pis ty vole to byl narez ale sere me ze tam je jeremy malo zato ona tam aby nechybela v zadny epizode *10*
          • Re: Re: Re: Re: ¨fuuuuuuuuuuuuuj

            jo ted tam bude v tuhle stredu v 9 episode a urco tam bude malo nejvic byl videt akorat v 1 a v 5 *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ¨fuuuuuuuuuuuuuj

              hej dival ses normal on tam nebyl ja bych to zjebal ty vole by me zajimalo v kolikaty bude asi v 50 *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit