Přejít na výpis diskuzí

A.J. - Alexander James McLean

OSOBNOST 17.1.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • love

    Já prostě miluju!!!! *14*
  • A.J.ka

    Teda lidi,sice trvalo,než jsem si téhle skupiny všimla(a zvláště A.J.e)ale řeknu vám,stálo to za to.ted se rozpouštím na židli při poslechu Everybody,I want it that way nebo the call:))A.J je prostě nejlepší a to nejde vyvrátit!!! *14* *14* *14* *4*
  • Happy birthday Aj ☺
  • Brian Je Hezčí jo moc ale Aj spívá dobře ale nejraději mám Brian *14* a Aj *3*
  • hezoun

    kraseveček jeden a zpívá nádherně *3*
    • NE

      Vypada PRISERNE a spiva jako medved *10* *10* *16*
      • Re: NE

        To je můj A.J. a zpívá náhodou krásně miluju ho!!!! *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4* *5* *1* *1*
  • A.J.

    Ma nadhernej hlas,a je docela sympatak. *14*
  • A.J.=)

    Ahoj=)A.J.miluju je ti super kluk =) má nej hlas!!!=) *14*
    • Re: A.J.=)

      Jo je prostě nejlepší:)) *14*
  • On...

    Je prostě boží!!!!Nej chlap na světě!!!!!! *14*
  • ...

    Teda lidi řeknu vám,že díky Kevinovi poslouchám Backstreet boys a díky A.J.ovi se u nich držím...je mi naprosto jedno že někteří říkají že ....to co v mém okolí o něm říkají tady radši nebudu psát...Dokud tady bude on jsem v pohodě...dokud budu mít alespoň jednu jeho fotku jsem šťastná....a k tomu mi ty fotky přinášejí štěstí...Je to prostě good man
    • Re: ...

      no holky je to proste borec zejoooo ma sqelej hlas no proste ho zeru celyho tak ruce pryc hahaha miluju te mociiinky mooooc A.J. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* * *
  • The Best

    AJ je kapacita, neexistuje jemu podobnej, uááá miluju ho:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit