Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • akoon!

    libi se mi moc jeho hlas, urcite se mi libi milionkrat vic nez napr.eminem,snoop dogg,50 cent! nektere pisne se mi nekdy nelibi ale jen nekdy! prosim vas abyste mi za muj nazor vulgarne nenadavali! tak ahooooooooooooooooj
    • Re: akoon!

      je to tvuj nazor a každy ho musi respektovat....i když se to nekomu nelibi!!
      podivej se me se taky treba strasne libi jak spiva hilary duff a hodne lidi chodi a jenom na ni nadava a co ??niko neřika že musim reagovat i když me to treba mrzi ale co??je to jejich nazor a ten ja respektuji pokut chci aby nekdo respektoval me musim respekovat ja jeho...
      • Re: Re: akoon!

        souhlasim..
  • nelibi

    me se akon vuuubec nelibi...ale pisnicky no no no asi jedna se mi libi jinak vuuuubec... *13*
    • Re: nelibi

      to si děláš srandu *5*
    • hata26

      Re: nelibi

      Tak co sem lezeš??? *13* *13* *13* *13*
  • akon my love

    miluju akona je to muj zivot muj den moje noc proste vsechno.....I love akon *14* *14*
    • Re: akon my love

      myslim ze to vazne prehanis kdyz rikaz ze akoon je tvuj zivot!!!!!!!!!!! *7* trosku se nad tim zamysli
  • love me

    I love AKON *14* *14* *14*
  • :-*

    Zboznuju ho*14*dala bych za nej vse *4*
    • Re: :-*

      zajimave..jeste si za neho nic nedala...hmmm...a co si si z neho mela ...??jenom jeden normalni chlap...spivani mu moc nejde ale jako ceni se to že se asppon snazi!! *1* *1* *1*
      • Re: Re: :-*

        a ceho sjko dosahl ty kurva di do hajzlu belochu skurvenej akon je njhesci na svete nejlip spiva a je dokonalej dala bych za nej zivot ty zmrde tk tady nerikej ze se aspon snazil ty vis se je jednicka a to te sere *1*
  • Akon

    Akon je strašně KRÁÁÁSNEJ!!! A nejlepší písnička je Smack that a Lonely!!! I ♥ Akon!!! *14* *14* *14*
    • Re: Akon

      Akon je super zpevak a na neho fakt 50Cent nema...je proste nej neger na svete a to sem jich uz potkala hafo..jo a ty datumi mi taky nesedí *15* *1*
  • prague 2008

    Aaano..bylo to super!!
  • Akon-hardcore

    hele lidi kdo byl na Akonovi v praze na koncerte tak to bylo uzasny co tam predvadel fakt myslim ze by sem vam to fakt libilo na 100% *1* *15*
    • akon-rico

      Re: Akon-hardcore

      JASNE JA tam byl hned uprostred a podal mi ruku je to proste borec a hlavne poradney negdr tak jako ja akon je ZSE SENEGALU a ja jsem szs ANGOLY ale co uz proste AFRIKA FOREVER ne??? *14* *3*

      http://www.youtube.com/watch?v=YYGhK-u8ebE&feature=related
      • akon-rico

        Re: Re: Akon-hardcore

        ale rapomelel sem dodat ze ne uprostred jako stani ale upe ve predu takze sem si to uziyl upe maxxxxx preste jak to pisete na 100%a yesli bude akon zase w Praze tak doufam ze pojedete a uvidime se tam kdo se teda szs kym pozna ze!:Dale tak to ye yeste daleko ale ya douffam ze ne!!!!peace Rico
    • Re: Akon-hardcore

      kdybys nahodou mnel tak mi to muzes poslat na e-mail:Z.Hermann@seznam.cz byla bych moc rada
    • Re: Akon-hardcore

      cau to mas pravdu ze by se nam to libilo nemas nahodou nejake video nebo nejake fotky z toho koncertu?? *5*
  • Akon

    Jo Akon je nejlepší a je krásnej. Nej písnička je Don´t matter *14* *14* I Love AKon
  • Akon THE BEST

    Akon is Best. I love his and his music. Tak wogle to jestem z Polski :)
    • Re: Akon THE BEST

      fajnie ze jestes z polski podoba ci sie akon??ja z polski nie jestem ale uczeszczalam do polskiej szkoly *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit