Přejít na výpis diskuzí

Alan Bastien

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzikálový herec.

  • Muzikálový herec

  • Muzikálový herec

  • Jsi ten nejlepší herec, kterého jsem kdy poznala, sice tě znám jenom z muzikálu Tři mušketýři, ale stejně jsi nejlepší. Budu se moc těšit, až budeš hrát zase v nějakém muzikálu. JSI SUPEEEEEEEEEEEER *14*
  • Jsi ten nejlepší herec, sice tě znám jenom z muzikálu Tři mušketýři, ale stejně si nejlepší herec na světě. A budu se moc těšit, jestli budeš hrát v dalším muzikále. JSI NEJLEPŠÍ *14*
  • s Alanem se hrozně hezky povídá ...a s tím že to je nejlepší muzikálovej zpěvák souhlasím *4* ...on tou rolí vždycky žije a to umí málokdo *14*
  • nikolkamaca.b
    ano jako dartanan je nejlepší
  • nikolkamaca.b
    alan je nejlepší muzikálový herec a hlavně úžasný zpěvák dala bych všechno za setkání s ním *14*
  • Ahoj bývalý kolego,máš se ,dej někdy vědět o sobě zajdem na pivko, kámoš Ivoš J. z Litovle.
  • Re: :D

    Bastík je fakt HUSTEJ *1*
  • :D

    http://magazin.ceskenoviny.cz/zprav y/divadlo-broadway-uvede-premieru-m uzikalu-je-treba-zabit-davida/46932 5
    borec nakonec *1*
  • Re: všechno NEJ

    připojuji se ke gratulaci, vše nej *3*
  • všechno NEJ

    Všechno NEJ k dnešnímu svátku, Rudíku!!! *1*
  • Re: Re: krasny clovek

    ..taky nemůžu jinak než souhlasit...od tý doby, co jsem ho viděla poprvé v Angelice, mě dostal:)...nejen tím, jakej je to kus chlapa s tím nejhezčím úsměvem *14* *14*, ale hlavně tím, jak krásně zpívá a jakej má na "place" elán *15* ....jeho CD nebo jeho postavy v muzikálech mi vždy zlepší náladu:)...už teď se nemůžu dočkat muzikálu Je třeba zabít Davida...uaaaaa *14*
  • Re: krasny clovek

    naprosto souhlasím, pěkný, sympatický, krásně se usmívá a božsky zpívá, v mušketýrech je super, měla jsem ho v angelice a bylo to krásný, v kleopatře jako má menší roli rufia, ale také dobrý, wow, tleskám a těším se na muzikál Je třeba zabít Davida a na něj v něm:)
  • Re:

    Souhlasím, naprosto úžasný ve Třech mušketýrech, nádherný hlas i herecký projev-krásně se poslouchá i se na něj dívá!
  • Re: Angelika muzikál

    Bacha mladá dámo, Tomáš Beroun je náhodou machr! *16*
  • Re: krasny clovek

    s tím souhlasím, jako dartaňan je úžasný! *14* hlavně tu roli taky dobře hraje!! Škoda, že je tady tak málo příspěvků o něm. Není hold profláknutej, jo to je ten český rozhled našeho národa!Je to sympaťák, vypadá normálně, nepotřebuje za každou cenu nějakou přehnanou image! Já teda takový háro mám, ale není o co stát! *4* Já mu fandím a přeju mu hodně ůspěchů
  • krasny clovek

    paradny spevak nadherny chlap a je super ze som na Slovensku na troch muskatieroch trafila akurat vtedy ked hral d Artagnana on *14* *14* krasne vlasy, take som vzdy chcela...nemam smola *14* *14*
  • NOS

    Pouštěl jsem si jeho ukázky a zpěváků, co zpívají s kramlíkem na nose zase tak moc není...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit