Přejít na výpis diskuzí

Alan Bastien

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NOS

    Pouštěl jsem si jeho ukázky a zpěváků, co zpívají s kramlíkem na nose zase tak moc není...
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • Angelika....

    Vyděli jste Angeliku......je tam užásnýý a jak good zpývá!! Snad měl bych jít...:o)) :-P ;-)Prostě hezký a nevypadá na ten věk!! *3* *1*
  • alan

    je nejnejnejnejnej zpěvák co znám prostě úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • Ahoj Rudíku

    Ahoj Alane (Rudíku), přeji Tobě i Tvé manželce ze srdce vše dobré, hlavně štěstí a zdraví v novém roce. Přeji opožděně, ale s Tvými rodiči jsem se neviděla a koncertu ve Štb. jsem se nemohla zúčastnit.Fandím Tobě i Tvé manželce. Ahoj Lea, Litovel. Tisk, co o Tobě mám, předám Tvým rodičům. Ahoj
  • Angelika muzikál

    Ahoj alane nevíš kdy budeš hrát nicolase v muzikále Angelika strašně tě prosím abys mi to řekl aby sem se podívala jednou jsem tam byla a Tomáš Beroun se mi nelíbil ale ty to určitě budeš mít lepší než on odpověz ještě dnes na: jani454@seznam. cz dík ještě jednou *14*
    • Re: Angelika muzikál

      Bacha mladá dámo, Tomáš Beroun je náhodou machr! *16*
  • Angelika

    Zrovna vcera jsem byla na muzikale Angelika a musim rict ze je to nadherny muzikal!!Alan tam hral uplne uzasne ma nadherny hlas a je proste bozskej!! *3* Moc moc super!!Bylo to fakr krasny!!
  • Alan je nejlepší jako ďAtagnan v muzikálu 3M!!!!!!! Moje kámoška dokonce brečela u novin když zjistila že jest zasnouben!!!!!!!!! *4*
    • Re:

      Souhlasím, naprosto úžasný ve Třech mušketýrech, nádherný hlas i herecký projev-krásně se poslouchá i se na něj dívá!
  • ..jo? a copak je to za ZPĚVÁKA-EXOŤÁKA? Já slyšela, že prej dost srdceryvná bída..ale což..mééno má pJekný *5*
  • Lancelot

    No jo...Alan... Když jsem byla ne Excaliburu, tak zpíval Lancelota a fakt dobrý. A od té doby se o něj zajímám, dokonce jsem se s ním setkala osobně a je vážně supr... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit