Přejít na výpis diskuzí

Alaregnis

OSOBNOST 16.1.2009 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kateřina Feková

    Ty hrůzy níže psané psala jedna osoba spolu se svýma dvěma kamarádkama, Kateřina Feková, věk cca 14 let, bydliště Jablonec nad Nisou. Nejspíše rozezlena, že by mohla mít Ala něco s bývalým přítelem její maminky. V případě opakování takového urážení bude podáno trestní oznámení. *3*
    • diana35

      Re: Kateřina Feková

      Souhlasim, hlavně, že se ví, kdo to psal a kdo je tak obohý, aby takové texty vůbec dokázal zveřejnit *7* Když někoho nemám ráda, tak se na jeho stránky snad ani nedívám a nepíši o něm.
      Hlavně názory, které nikoho nezajímají, ale jak jsem pochopila, dotyčná si myslí, že stránky zde uvedené vede Ala sama *14* *13* ,píše zde vzkazy, které se k ní asi ani nedostanou *15* *15* *15*
      Fekovi, piště Ale na e-mail, pokud jej máte a jestli ano, sem s ním, chci jí poděkovat za pomoc *14*
    • vogue

      Re: Kateřina Feková

      Hej a Kateřina a její matka spolu s kamarádkama a Pickou by se měli naučit psát,gramatika jim nic neřiká,koukám na to jak nevim co ale je to sranda číst jejich pravopis,bych se styděla někam přispět *1* Ale Picka je bez vzdělání,ne?Řidičák podvodem *1* Vyšel zvláštní školu,co si pamatuju,hodně lidí nechápalo,že se s nim Ala zahazovala *1*
    • vogue

      Re: Kateřina Feková

      No nedivim se,divila bych se,kdyby Ala tyhle žblebty četla,ale některý primitivivé si myslej,že na tohle má čas *1* Jo a Picka,jak tu píše něco,pochybuju,že to psal von ale pokud jo,jsem četla jaký dluhy nadělal a jaký problémy a nakonec žebral o pomoc u Ali bratrance,aby mu pomohl *5* Trapáček,měl by zalíst a nikam nelíst *1*
  • Alaregnis na pouti

    Potkal jsem začátkem října Alaregnis se svou rodinou na pouti v besednicích,fotil jsem si jí mobilem,byla milá,příjemná,skromná a sympatická holka.Až mě to překvapilo,působí na fotkách hodně dominantně a arogantně.Zkusim se zaregistrovat a fotku sem hodit.Marek D. *14*
  • vogue

    Skládá i pro čechy

    Tak jsem se doslechla, že Alaregnis má něco společného i s naší českou hudební scénou. Prý podepsala kontrakt a začne skládat singly i pro české celebrity? Snad se dovíme brzy něco víc!
    • Re: Skládá i pro čechy

      Pochybuju,ona tohle nemusí,českouo muziku nebo jo?
    • Re: Skládá i pro čechy

      No nejsi daleko od pravdy...ale je to slozitejsi...
      • Re: Re: Skládá i pro čechy

        složitější?Co na tom může bejt složitější,buď jo nebo ne
  • vogue

    DJ Novastorm

    Tak jsem se právě dočetla na netu,že Ala odmítla spolupráci s Alexem Brunnerem alias dj novastorm.Vim o tom,že mají spolupracovat spolu už asi tři roky ale k ničemu zajímavýmu nedošlo,nebo někdo něco máte?
    • Re: DJ Novastorm

      sklada s nim dal..Ted se jim spoluprace dari...
    • diana35

      Re: DJ Novastorm

      Došlo,vyspala se s nim,ne?
    • Re: DJ Novastorm

      Začíná makat na ňákym muzikálu rokovym
  • Dortik

    Krása krása *14*
  • vogue

    Jen nás víc?

    Miluju Alaregnis, je nás víc? Sháním it´s the dream a infernal 2007 *3* Ozvete se mi?
    • Re: Jen nás víc?

      mam je
    • diana35

      Re: Jen nás víc?

      určitě nás je víc,jen nás spousta neví,že je tady *7* Singly mám,ale koupit na cédéčku se daj ve švajc,němcích,arabských státech a tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit