Přejít na výpis diskuzí

Alba Rico

OSOBNOST 4.3.2014 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte co je nejlepší mám taky černý a kudrnatý vlasy a taky jsem cvok a ve škole i ve třídě mi říkají naty ale mám taky jednu kámošku pro kterpu jsem pravá ruka ale také chodím do hudební školy a jinak nic
    • BULDOG
      A to ti máme věřit že mas stejny vlasy jo ale to ostatní neee
      • Tak mi nevěř ale je to pravda akorát se ta moje kámoška odstěhovala. A mluv za sebe. Jinak jsi hodná že mi nevěříš ;)
  • Ked' som včera večer pozerala Violettu 80. časť, videla som Albu ako mala zlomenu nohu. Ked' spievali tak do ritmu začala tancovať. Zistila, že už je v poriadku. Utekala za Antoniom a Pablom aby im to oznámila a poprosila ich aby mohla tancovať. Ked' tancovala na záverečnom tanci, vtedy sa mi začala hrozne páčiť. Nikdy predtým som si ju až tak nevšímala, hm poskok Ludmili... Ale včera 30.5 2014 som Albu (Naty) začala ZBOŽNOVAŤ !!!!!!
    Milujem ju. Je krásna, nádherne spieva,tancuje a úžastne sa oblieka. Odteras je moja najobľúbenejšia herečka Alba Rico. Všetky ostatné sú až za Albou !!! Milujem albu aj pre jej meno v seriáli. Aj ja som Naty. Myslím si, že aj tie dievčatá (a možno aj chlapci) so mnou istotne súhlasia!
    Keep Calm
    and
    Love
    Alba Rico
    *14* *3*
    • Ja som nevidela Violettu od zaciatku videla som ju az v niekom 12 dieli a uz v vtedy som mala Naty rada-lebo v uvodnej pesnicke som citala jej meno a to sa mi strasne pacilo a vtedy som uz vedela ze bude perfektna. Zacalo som to pozerat iba kvoli Naty. Uplne sa v zijem do jej pribehu. a s Maxim su stresne ZLATÝ.... Jedine co nemam rada na Naty je to ze pocuva Tu Ludmilu . Inak je úzastna a perfektá a je moj velky idol a mam ju velmi rada .
      Mojim snom je sa s nou raz stretnút.
      PS:Naty bude chodit s Maxim *15*
    • víš že jsme to všichni viděly , že jo *3* . u nás ve škole si říkáme kdo je kdo a já já jsem NATÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLUŠKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NEBOLY NATY A NIKDO JINÝ. JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Ano naty ja s tebou uplne suhlasim alba je dokonala *14* *14* *14*
  • Jsi hodna a mas krásně kudrnaté vlasy!:-) chod s Fagundem!!!!!!!!!!!!! ale hlas je hroznyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!
    • Nahodou zpiva mooc hezky i tanci no je mooc skvela mam te moc rada jako natku ve violettě ale taky v realu jen nechapu co se ti nelibi na jejim hlasu je skvela ve vsem vizas herwctvi a zpev
    • Sama ho máš hrozný
  • Vyborna herecka vo violette je naj!@###
    • miluju
      naprosto stebou souhlasím!;)
  • Alba Rico je NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ

    na ní ani nemá Martina Stossel *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Alba je nejlepší na světě *4*
  • Podľa mna spieva celkom pekne.
    A je veľmi pekna. *4*
  • Jsi krásná a talentovaná *4* *4* *4* *4* *4*
  • I love you Alba Rico si ne nej nej nej na světě si užasná zpěvačka,herečka,tanečnice atd. *14* miluju violettu *4* *3* a tebe tam mam nejradči *4* *4*
  • jÁ JÍ MÁM taky ráda ale nechápu proč se necháva využivat od ludmili *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit