Přejít na výpis diskuzí

Albert Einstein

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je to napísané aj v článku.... Stačí si čítať články....
  • Vôbec nie je pravda, že prepadal. Všetko je omyl. Ľudia si pomýlili známkovanie teraz a predtým. U nich to bolo takto : jednotka u nich bola šestka, dvojka bola päťka, trojka bola štvorka, štvorka bola trojka, trojka bola dvojka, dvojka bola jednotka a jednotka to už neviem. Najhoršia známka na vysvedčení uňho bola 4 ( čiže u nás trojka), lenže z geometrie a všetkého, čo sa týkalo matematiky bol vynikajúci aj z fyziky, Albert Einstein bol vždy NADPRIEMERNÝ žiak a v dvanástich dokázal vyriešiť príklady, ktoré by priemerný žiak nevypočítal. Bol vynikajúci a aj sa k tomu vyjadroval, že nikdy neprepadal. Je to lož. Tí, ktorí to vymysleli, si Tie známky pomýlili s dnešným známkovaním. Opakujem, je to lož.. OD DETSTVA BOL NADPRIEMERNÝ. ;-)
  • miluju ho protože vymyslel hodně věcí a to se cení snad ne? :D

    Podporujte Einstaina je super vynálezec :D *3* *14*
  • byl to velmi skvělý vědec,ale co mě na něm nejvíc zaujalo že propadl z matiky
  • ja si mislim ze je to velice intelygentni cikanek ktery si zaslozi respekt #no reasist ale hodne home
  • Byl to velký Pán klobouk dolů *4* *3*
  • Albert mě naštval, že dal k adopci svoji dceru. Jinak to byl a je VELKÝ VĚDEC.
    • Líbí se mi i film I.Q. Film je o Einsteinovi, jeho neteři a automechanikovi Eduardovi. *5*
  • http://www.pratele-nebe.cz/index.php/zajimavosti-z-youtube/188-odhaleni-funkce-pyramid-vzestup-vedomi-do-vyssich-dimenzi
  • Mám nápad na vynález.Má minimálně dvě funkce.Je to v podstatě mobil,se kterým si můžeš i oholit vousy(vpředu na mobilu je strojek).Má to nějakou šanci?
    • Jasně že to šanci má, jenom kdyby se s tím mohli holit i ženy
  • coolin

    Tak ten byl chytrej..

    ..skoro jako já! *1* Ne,kecám.IQ měl 172 a já mám přes 100! *1* Pčesně nevím,kolik mám,jednou mi vyšlo 125,ale to už je dýl! *1* Sakra,mám ted mín nebo víc? *1* Ne.IQ se prý nemění,ale může vijít různě,záleží na testu...a hlavně na tom,kdo ten test vymyslel! *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit