Přejít na výpis diskuzí

Alena Antalová

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadá česká herečka,není to žádná J.Gertz!!!

  • Alenka je skvělá herečka moc jí to sluší a kazdymu to může být jedno kolik má děti hlavně že je šťastná a její práce ji baví a má skvělou oporu v celé rodině do jejího soukromí je vám úplný ho.... Je to její soukromý život a ne vás žijete ho Alenka ne vy tak přestaňte na ni nasazovat je to skvělá máma 4 dětí moc jí to sluší pořád je tak krásná a moc se si ji oblíbila v pojišťovně štěstí hrála tam moc skvele 🙂pokud se vám něco nelíbí tak to nepište sem a hlavně se neplet te do jejího soukromí a to jak ho žije je to její soukromí a její věc ne vaše.pokud tohle budeš číst tak mi napište na můj meil misualka@seznam.cz ráda tě poznám 

  • Také peníze nejsou v životě všechno!!!

    • MartinDyntar

      To souhlasím s tebou. Peníze jsou pro mě osobně to poslední.

  • peníze nejsou v životě vše!!!

  • Alenka je moc moc moc krásná herečka 9.8.2017 jsme byly na mamma Mia a moc moc moc se mi to líbilo:):) a dokonce ke konci všichni i publikum tancovali bylo to superheterodyne:):):):):):):)
  • Moc talentovaná a sympatická herečka :)
  • Mocinky moc gratuluju k narozeninám a přeju hodně štěstí. *14* *14* *14*
  • Moc se mi líbí vaše názory. Vyděla jsem vás v Mary Poppins, Čarodějky z Eastwicku, Let snů Lili a Hello Dolly. Je mi teprve dvanáct, ale do MdB chodím, častěji než všichni dospělí které znám dohromady.
  • jinak normalní herečka,ale pro mhě nic moc
  • ako mlade dievca hrala v roznych tv.hrach,inscenaciach v stv po boku vynikajucich slovenskych hercov tej doby .ale teraz absolutne nic ale nic zaujimave

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit