Přejít na výpis diskuzí

Alena Mihulová

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřeji k včerejšímu velkému úspěchu v Karlových Varech moc Vám to přeji! Viděl jsem vaši 13 komnatu je to velký návrat přeji další krásné role a hodně stesti!
  • Ta Vaše Alenka je fakt strašná!
  • magdalena.korodiova
    *14* *14* *14* *14* Naše ---Alenka Mihulová *14* *14* *14* *14*
  • tu jsem našel odkaz na její video http://www.amaterpecko.cz/?videos=alena-mihulova
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám.
  • Chtela jsem se optati

    Nevite, co to ma s usty, v Kytici to bylo dost videt, je po bouracce?
  • 13. komnata

    Žádný životní kámen není tak těžký,aby se s ním nepohlo třeba o jen milimetr.
  • Vážená Alenko.Pořad 13.komnata jsem sledovala dnes podruhé a musím Vám napsat,jak velice si Vás vážím.Je vidět,že ctíte ty správné životní hodnoty a takových lidí mnoho není. Přeji Vám upřímně jenom to nejlepší v dalším životě.Věřte,že jedna z nejkrásnějších věcí je dožít se také vnoučátek,mějte to stále na paměti a říkejte si,že to je právě věc,kterou můžete svým odporem k pití ovlivnit. Moc držím palce a zdravím Vás.
  • paní aleno, setkala jsem se s vámi na AA v Brně asi před půl rokem. děkuji vám za vaši otevřenost a upřímnost. chtěla bych vám i paní vilmě cibulkové popřát - vydržte a podepisuji vaše slova, že všechno je lepší než se napít. zlomte vaz!!!!!!!
  • Veľmi držím pani Alenke palce, aby sa jej podarilo dostať sa znova do normálneho života.Nemala to jednoduché, a aj ked mnohí nebudú so mnou súhlasiť, zvaládala svoj život ako najlepšie mohla a vedela.Ešte raz veľa, veľa sily!!!!!!
  • Paní Mihulová, i já jsem včera viděla 13.komnatu s Vámi, už dříve jsem četla nějaký Váš rozhovor a chtěla jsem Vás kontaktovat, ale byla jsem v té době mimo republiku. Mám podobný příběh a moc ráda bych se s Vámi setkala. Nechci Vás obtěžovat, nejsem asi jediná, kdo Vás takto kontaktuje, ale přesto bych s Vámi moc ráda mluvila. Děkuji za Vaši otevřenost a upřímnost, byl to silný dokument. Hanka
  • 13.komnata

    Vážená paní Alenko! Dnes, tj.22.9.2006 jsem koukal na Vaši 13.komnatu, kde jste vyprávěla (i s Vilmou Cibulkovou) o své nemoci a jak ji překonáváte. Já jsem zažil něco podobného. Neléčil jsem se ani v nemocnici, ani pod dozorem lékařů, ale sám, a sám jsem si stanovil, jak se budu chovat a co budu dělat. Tedy ze dne na den, jsem přestal kouřit (kouřil jsem tehdy cca 80 cigaret denně),s okamžitou platností jsem přestal pít kafe a samozřejmě také jsem přestal chlastat alkohohol. Ono je to tak, že jedna špatnost podporuje druhou špatnost. Říkal to jednou v televizi Vladimír Menšík, ten mne inspiroval a od toho jsem se asi před 8 lety odpíchl. Nesmím povolit ani jedné neřesti. Jakmile bych např. začal pít kafe, k tomu se dá cigareta (bez cigarety se kafe snad ani nepije)a již je to blízko ke chlastu.Tedy již asi 8 let nekouřím, nepiji kávu a nechlastám alkohol. A jde to a život je krásný. Začal jsem se aktivně zajímat o historii, něco píši, něco mi vydávají a tak jsem nahradil ony neřesti. K celé té Vaší 13.komnatě bych chtěl říct, že je velmi inspirativní, tak jako vyznání Vladimíra Menšíka a kdo chce, může se pokusit o to, co jste Vy sama dokázala, protože my, kteří jsme to prožili, rádi slyšíme, že se povedlo i jinému uzdravit (pozor!!, je to podmíněné, jak jste sama řekla). Proto Vám děkuji za Vaši otevřenost v tomto pořadu a přeji Vám mnoho, mnoho krásných dnů bez alkoholu a s Vaší dcerou a kamarády, jako je např. paní Cibulková, kterou rovněž obdivuji.(ten můj rok narození jsem Vám napsal, abyste věděla, že také nejsem žádný mladík). S veškerou úctou JUDr.Jan Müller
  • dotaz

    Vazena pani Mihulova, prosim ozvete se mi. Delame podzimni setkani tvurcu filmu At zije republika u Znojma a Vas muz to 1964 reziroval. Chceme Vas pozvat. Diky za odpoved.anna
  • Zajimáte mne

    Paní Mihulová,je možné se s vámi na tomto serveru nejak spojit?Nebo prostě jinak ...?Hanka N.
  • achilovina

    Náhodné setkání na netu,pamatuješ si na rebelského vojáka?Povídali jsme krátce na návštšvě u nás,náhodně jsem četl že studuješ bohosloví,tedy theologii,theo -Bůh,logos syn i slovo,probírali jsme i podobné thema,ale obávám se ve veškeré úctě,že přeze veškerou upřímnost studia to kolikrát nestojí za fajfku tabáku,šedivá jest veškerá theorie,ale věčně zelený strom praxe,měj se,nemusíš ani odpovídat,máme taky jezevčíka Pavel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit