Přejít na výpis diskuzí

Alena Smolíková

OSOBNOST 4.9.2010 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keysi
    alenka je nejlepsi a jeji chypci na to ze je malinkej tak umy hodme vse co velky a jeste vic dokaze a keysinka je muj favorit
  • Mám vás ráda a hodně vám fandím. *3* *3* *4* *4*
  • Vy jste fakt trapáci až se mi z toho chce brečet...
    Je vidět kolik blbých lidí na světě existuje...
    Alena Smolíková je jednoznačný vítěz jak v talentmanii tak i v Česko-slovensko má talent...
    Tohle co dokázala a předvedla je neuvěřitelné!!!
    A ten malý smrad rozmazlený, který vyhrál talentmanii neprávem... raději ani nemluvím! a co teprve kokoktavý Miro Sýkora... Vyhrál jen ze soucitu lidí...
    Noo... Jsem fanda Ály a přeji ji hodně úpěchů jak s Jerry, Britney tak Chipsy :-)
    PS:Ála má nejlepší psy na světě!!! :-)
    • Keysi
      a co keysi
  • Jste trapné slepice,co jenom qvokaj.Nemá líst tam kde jí nikdo nechce brunhildu.
  • Kéž bych Alenu někdy potkala to ona měla vyhrát . S tou sestavou vyhrála CRUFTS
    • Můžeš... Já už jí potkala snad čtyřikrát *3*
  • Keysínka

    A ty se nezlob zase na mě ale na Patricii si nikdo moc nezpomene... *4* Spíše všechny uchátil bezva pejsek kterej dokázal že psi jsou inteligentní... Ten pes má větší talent a Alena taky... Dyt ty dvě co spolu dokázali to je paráda... Měli to vyhrát oni...
    • Re: Keysínka

      jsem velká fanynka psů, ale tady musím souhlasit s Nikčou. když jsem někde řekla jméno Patricia Janečková, tak všichni věděli, o koho jde, ale když jsem řekla Keysi, tak na mě hleděli jako na idiota. *7* *8*
      • Keysi se menuje každá 3. fenka...
      • no aco
    • Re: Keysínka

      a proč teda nevyhrála, když všechny tak uchvátila???

      ano, sice dokázala, že psi nejsou jen blbý zvířata, ale rozhodně to podle mě není talent s velkým T. v tomhle souhlasím s Katjou.
  • sisimka

    uzuzuzuzuzuu

    ja si myslim ze ona a jeji pejsek kejsi sou nejlepsi.skoda ze v talentmanii skoncili az druzy
    • gagushka

      Re: uzuzuzuzuzuu

      jj měli vyhrát a né náká blbá patrícia *10*
      • Re: Re: uzuzuzuzuzuu

        nezlobte se na mě, ale Patrícia aspoň ukázala, že něco umí...
        • Kvákat jak nána? *8*
        • akorát blbá opera...
          • vyhnij

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit