Přejít na výpis diskuzí

Alena Zárybnická

OSOBNOST 2.3.2009 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alenka si kocka fandim ti cav
  • pavlo všechny rosničky maji čas stejněodměřeni. Zarybnické neni rozumnět.Jeji mluva je nesrozumitelná a da se poslouchat , tak 2 minuty. pak mě přivadí k šilenstvi v podobě smíchu.
  • si napsala zarybnicka
  • časem to teda rozhodně neni. Mikova ma stejný než zarybnicka. Mikové rozumim, Zarybnické ne. Nebot jeji problém bude s pusou. Krouti patrem a nesrozumitelně mluvi. Je to mluva 8 letého dítěte
  • Taky mi vadí , to jeji drmoleni.hlída si zuby aby ji nevypadly.je to otřesné kecani.nic z toho nevim. Neustale hlídam jeji kousadla, ty jsou dominatni ne celé Aleně.
  • Mluva Aleny na mě pusobi tak , že ma problem srovnat jazyk a zuby.Je to nepřijemne drmoleni. mám pocit že při mlůuveni děla vše proto aby ji nevypadaly zuby.
  • alenko si perfektna skoda ze som tak daleko od teba mozno pride cas cavko
  • cav si pekna fandim ti
  • Alenko, jste můj favorit u počasí, chlapům ,jak jsem si všimla se líbí Míková, ale ta se mi zdá moc sebevědomá.Vy jste přirozeně krásná a chytrá. *4*
  • Moderuje dobře počasí a je pěkná žena s pěknou postavou.Mohla by nosit krátké sukně,aby vynikly její hezké nožky.
  • Je to pěkná žena
  • rychlost mluvení

    A nedošlo vám, že mluví rychle protože má jen určitý čas na to odmoderovat počasí? Chce toho sdělit co nejvíc, a jinak to asi nejde... bohužel ten účinek je opravdu takový, že se v tom člověk ztrácí a ani moc neví, jak tedy bude... Ale myslím si, že by se spíš měla probudit ČT a dát více času! Jinak jde vidět, že je v tom co říká orientovaná a to je hlavní - než aby tam povídala blbiny. Jinak se na ni hezky kouká a je moc sympatická :)
  • mluví rychle!!

    Předpovědi od p Zárybnické jsou neskutečně rychlé je to nepříjemné poslouchat a ve finále ani člověk neví jak bude.Je spodivem ,že pracovníci televize na její vystoupení nikterak nereagují.I laik pozná,že to není moderování,ale soutěž jak rychle to bude odříkané ato je špatně! *9*
  • ...

    Mě je teda moc sympatická. Možná mluví trochu rychleji ale to protože narozdíl od soukromých televizí říká téměř ve stejném čase, mnohem víc důležitých informací. A navíc tomu rozumí, protože je meterolog a né jen nastrčená modelka, co si to přečte deset minut před visíláním. Postavu má pěknou, ženskou. A je sportovně založená, dokonce lítá i s větroněm.
  • -op-

    Re: Vypadá jako chlap!!!!!!

    to musí jíst sterojdy denně aby měla takový krásný prsní svaly *1* *1* *1*
  • Alenka

    Alenka je náhodou velice krásná žena a žemluví rychle?Kdo z nás je dokonalý. *4*
  • Re: Je to mužatka

    Myslím,že byste měl zajít na ušní,třeba by vám trochu profoukli uši.A co se týká postavy paní Alenky,tak vypadá jako žena,a ne vychrtlá kostra. *13*
  • Je to mužatka

    Vadí mi na ni ,že mluví rychle a má plnou pusu slin...Postavu má hroznou ...široké boky a ještě to zvýrazní kalhotama... *9* *1* *1* *1* *1*
  • Je to kočka

    Myslím si, že tato dáma zaslouží jen obdiv a uznání. Jenom mě vadí, že chodí stále v dlouhých kalhotách.Ale sluší jí to ! *3*
  • Vypadá jako chlap!!!!!!

    A mluví rychle a nepříjemně!!!! *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit