Přejít na výpis diskuzí

Aleš Brichta

OSOBNOST 12.3.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aleš je senza

    Ahojky... *14* *14* ..chtěla bych vzkázat Alešovi..že je senzační a dost se mi poslední dobou líbí písnička Jednou to pochopíš nebo Anděl posledníhou soudu...sice starý písničky..ale upe hezu.. *4* ..Aleš je prostě supr..!! *4* *4* paaa ♥wewerka♥
    • Re: Aleš je senza

      wewrko máš pravdu.... *4* *3*
      • Re: Re: Aleš je senza

        děkujííí Adelko moe :-* si suprová kamarádka :) muck !! *3*
  • emsa

    Aleš

    Úžasnej zpěvák, má fakt krásný písničky, úplně ho žeru *14* i když není zrovna nejmladší je přitažlivej *14* Prostě nejlepší zpěvák co znám, kam se na něj ten můj hip-hop hrabe *4*
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *14* *14*
  • Arakain

    Rekl bych, ze Arakain (cimz nemyslim tu hruzu, ktera si Arakain rika dnes a przni tak jeho jmeno) je nejlepsi hudebni skupina v CR/CSSR. Kdyz slysim, co ted potí v radiich vsichni ti komercni radoby umelci s rukama doleva, tak pred byvalym Arakainem a panem Brichtou zvlast smekam svuj pomyslny klobouk.
    • angelika.

      Re: Arakain

      Jo,máš pravdu,ale pár dobrejch skupin se najde.Tim teda fakt nemyslim nynější Arakain.
  • janikoz

    Ahoj

    Ahojky lidičky, přidala jsem nějaký fotečky, tak se potom podívejte. Zítra jdu na Alešův koncert- poprvý v živodě *14* Tak se meeeegaááá těším. Beru sebou foťák, tak bych přidala i fotky z koncertu. Mějte se a krásný prázdniny *3*
  • kraken

    Narozeniny

    Všecno nejlepší Aleší
  • narozeniny

    Nazdar rockére Aleši
    Takže všechno nejlepší k Tvým narozeninám,
    hlavně zdraví,štěstí a dobrou pohodu
    a ať Ti to ještě zpívá!! ARAKAIN
    *4* *4* *4* *4*
  • angelika.

    Aleš

    Aleš je vážně úžasnej.Je pravda,že dvacet mu zrovna neni *3* ,ale stejně.Má strašně krásný vlasy,úžasnej hlas,ty jeho brejle jsou taky skvělý a fakt mu sluší...No,takhle bych mohla pokračovat ještě hodně dlouho.Já ho prostě strašně žeru. *1* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • angelika.

      Re: Aleš

      Jo a místo těch smajlíků s otazníkama jsem tam chtěla přidat tenhle: *14* .
      Dneska jsem totálně mimo.Tak pardon. *3*
  • Aleš brichta je dobry ko...
  • Aleš brichta moc ho nemam rad ale c

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit