- 
            
                	
	Běžně neodepisuji na nějaké fóra ale nedalo mi to. Prosím a čí svědomí vlastně píše ?? To vypadá na zoufalý pokus a ne hodnocení jeho práce. Já osobně jsem jeho prací velice spokojený. Jasná domluva, perfektní provedení práce a hlavně kvalita. Za mě rozhodně mohu jen doporučit.
 - 
            
                	
	To zní jako ta jeho bývalá bábovka které ujel vlak i s ním *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
 - 
            
                	
	Pozor na něho!! Už opět rozjíždí další pyramidu Hugs a ještě se prezentuje jako charita!! Hnus!!
 - 
            
                	
	Bohudík ne, těmto jeho podvůdkům jsme se úspěšně vyhnuli . ale pozor opět rozjíždí novou pyramidu Hugs !! Pozor na to!! A na něho!!
 - 
            
                	
	no asi si ty příspěvky píše pan Kartal tady sám
focení v bazénu bylo opravdu super.
Hlavně pohled na totálně plesnivé nohy Aleše Kartala v nás vzbuzoval velmi dobrý dojem a hned jsme si všichni museli desinfikovat nohy.
je absolutně nesoudnej a páchne *9* *9* *9* *9* *11* *11* *11* - 
            
                	
	Z Luoness??? to je ta firma, díky které obral spousty svých přátel? No to je reference jako stehno.
 - 
            
                	
	no jasně. Hele věřím raději soudu než kamarádce tohohle podvoníka a jeho ženy. podvedli už hoooodně lidí
A je na ně podaných celkem dost žalob, takže si ty kecy nech jo.
http://podvodnefirmy.cz/podvodnici-34/ - 
            
                	
	ano souhlasím, asi vás také odkradl jménem té pyramidu Lyoness jako nás *16* *16* *16*
 - 
            
                	
	dobrý den,
potřebujeme též vyfotografovat naši firmu. Máte nějakou referenci na kterou bych se mohla mrknout. Díky. Vančurová - 
            
                	
	K panu Kartalovi chci napsat jen jedno. "Není všechno zlato, co se třpytí!!"
 - 
            
                	
	Pohoda, dnešní focení bylo super :) *2*
 - 
            
                	
	Jednoduše luxusní fotky, je jasné, že Aleš svou práci miluje. Jinak se to nedá docílit. Díky
 - 
            
                	
	Ahoj diky mám nejhezčí firemní portrét. A to jsem myslela, že jsem absolutne nefotogenická. Aleš je samá sranda.
 - 
            
                	
	No Vy budete asi ta jeho děsná byvalá partnerka. To by tak sedělo. Paní zoufalá alias Láďa. *1*
 - 
            
                	
	Novy web vypada pekne. Jsou tam nadherne svatby http://www.fotokartal.cz/#2693
 - 
            
                	
	Ahoj vsem, prave Ales najel novy web www.fotokartal.cz , a taky spustil videa :)
http://youtu.be/DJw5fhinxq8
http://youtu.be/-gHRzvEe-ho
http://youtu.be/K3vamThCEq0
pekne pokoukani
Petr - 
            
                	
	Fotí skvělě , samá sranda je fajn.
 - 
            
                	
	říkejte si co chcete ale neznám lepšího fotografa :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=840954872590057&set=a.156640481021503.33446.100000266572322&type=1&theater¬if_t=like
 - 
            
                	
	To je asi jiný pan Kartal, jeho manželku znám je to inteligentní ženská která mluví několika jazyky a s nějakou cikánkou má společný maximalně počet končetin *1* *1* *1* *1* . Asi si tu někdo protiřečí nebo nezná význam slova rasista *2* *2* . Rasista by určitě polocikánku nechtěl za manželku *15* *15*. Takže reakce na Láďu - ŠPATNÁ POMLUVA hihihihih A pokud jsi Laďo takový kádr že se stydíš vychovávat děti a možná ,že tančí kolem tvé "marigótky" místo navštěvování školy, tak jen pro pořádek velké množství ftipů v mém okolí se tedy trefuje do tvé menšiny protože nepracujete a parazitujete na těch co něco umí. Tím to z nich ještě nedělá rasisty ale pouze lidi kteří se smějí hlouposti druhých. s pozdravem Petra
 - 
            
                	
	Super focení, letos komplet cela http://www.ceskoslovenskamissaerobic.com/ všechny účastnice veliká spokojenost :) jednoduše v heslech : spolehlivost, kvalita, legrace a vždy vše dotažené do detailu !!! Díky *14*