Přejít na výpis diskuzí

Aleš Lehký

OSOBNOST 26.2.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Aleši,
    jmenuji se Jan Stupka a jsem věrný fanoušek skupiny Lunetic moc se mi líbí vaše písničky, a chtěl bych se s tebou s kontaktovat tak mi můžeš psát na e-mail jenda.stupka@seznam.cz
    Děkuji Jan Stupka
  • aleši všechno nejlepší k narozeninám
  • aleší všechno nejlepší k narozeninám
  • ahoj moje kamarádka jaruška je dotebe uplnej blázen miluje tě seš její idol a pro mě zase seš hezkej ale né můj typ můj typ je Martin jeho nejvíc miluju ho je hezkej a sexy a rostomilej a vám dvoum hodně sluší kožená bunda ahoj jmenujese Jaroslava Aghová její 12let chodí do 6 třídy. a miluje tě jednu 14 letou holku že řekla že se jí líbíš má len jí zlomila nos a já jsem zbil kvůly martinovy 12letého kluka a má zlomenou ruku kvůly martinkovy mám ho rád spíš ho strašně miluju tak ahoj jste všechny krávy kromě kateřiny *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5* *3* *15* *15* *15* *2* *3* *3* *1* *1*
  • seš dobrej spěvak
  • seš heskej moje kamaradka tě ma rada jmanuje se jaruška ahoj *5* *5* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Aigospotamoi

    Je to šašek nováckej...to co tam předvádí ráno na Nově, nad tím zůstává rozum stát. A nejen on. Takové neskutečné kydy.
  • Ahoj

    Ahoj Lešku jak je, pozdravuj doma!
  • kniha

    To by mně zajímalo, co je to za knihu to "2001". Že by Vesmírná odyssea?
  • ALEŠ

    AHOJKY ALEŠKU,STRAŠNĚ MOC SE MI LIBÍŠ A MÁŠ KLASNEJ USMĚV,BYLA JSEM NA VAŠEM KONCERTU V KOZAROVICÍCH PAMATUJES TA STRASNE MOC SILENA HOLKA FOTILA JSEM SE S TEBOU A PAK JESTE S MARTINEM VE VCHODE. BYLA JSEM STASTNA. MATE STRASNE MOC KRASNE PISNICKY,BYLA BYCH RADA KDYBY JSI MI NAPSAL MUJ E-mail JE blazova1234@SEZNAM.CZ
    UDELAS MI STRASNE VELKOU RADOST. MEJ SE KRASNE AHOUJKY MARUSKA. *4*
  • mrnousek

    Alešek

    Ahojky Alešku!Včera jsem se na Tebe byla podívat v Infernu a vypadáš fakt dobře...nejvc si mě dostal tím svým sladkým pohledem...Škoda,že jsem tě tam pak už nevyděla...sem tě chtěla pozvat na kafčo.. *3* ...kdyžtak písni PavlikovaV@seznam.cz
  • EsLYn

    ahojik Aleši chtěla bych se zeptat slyšela jsem že bude 30.6. v CHomutově koncert jenom by mě zajímalo jestli to platí a kde přímo tak písni prosím na DyKQy@seznam.cz ahojky *3*
  • pajky

    PODIVEJ SE NA OFICIALNI STRANKY LUNETIC TAM ALES OBCAS ODEPISUJE.
  • e-t

    Re: Re: FUCK!!!!

    TAK TO SIS DYCHAL POD NOS *8* *8* *8* *8* *8*
  • Re: ales

    Ahoj všichni co to čtete. Chtěla jsem vás poprosit jestli by se tady nekdo nenašel kdo by měl nějaký kontak na někoho se skupiny Lunetic.Jestli ano tak mi prosím pište na e mail:martina1452@seznam.cz .Potřebovala bych se jich na neco zeptat. MOCKRÁT DĚKOJI. *3*
  • lovemo

    olomouc arx

    alešku...pamatuješ si mě?? už nevím jak tě mám najít,,,v olomouci na diskotéce..kdyžtak se ozvi na mail lovemo@seznam.cz .... prosíííím..... Monika !!!
  • Re: veronika

    to tak vypadá *9*
  • Re: veronika

    vyser si *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • vavuska

    veronika

    ahoj ALEŠI chci se jen zeptat esi budete dál pokračovat ve spiváni moc se mě líbí vaše písničky prosim odepiš na muj e-mail: veniti@seznam.cz *3*
  • Podpis

    Dneská jsem dostala podpis od Aleše Lehkého jupííííííííííííííííííííííííííííííí *4* Lunetic byli fakt super je mi teprve skoro 12, ale trošku si na ně pamatuji a mají fakt super písničky tak se na ně zapomenout nedá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit