Přejít na výpis diskuzí

Aleš Opatrný

OSOBNOST 22.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alesek:-)

    Ales je GOOD a je klasny .........muck *14* *14* *3* *8* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Fotky Aleše

    Nejvíc se mi líbí ta rozmazaná, ta je fakt boží!!! ( http://www.ikone.cz/obrazek/3/mg-5907 ) *4*
  • Fotky Aleše

    Ahoj lidičky, pár pěkných fotek Aleše najdete na:
    http://www.ikone.cz/fotogaleri e/opatrny-ales
  • :*

    Nejlepčíí *14* *14* *14*
  • Re: MŮJ NÁZOR !!!

    jo souhlasím s tebou ales je super *4*
  • neeeeej

    aleš,můj největší vzor.parkur miluju a chtěla bych jednou jezdit aspon trochu jako on....je proste nejlepsi jezdec kteryho znam....nemela jsem prilezitost ho videt protoze u nas se moc parkuru nekona ale jednou bych hoc htela videt v akci....drzim mu palecky a at je porad tak dobrej jako je ted *4* ales 4ever *14*
  • good

    Jo alešek..poprvé jsem ho viděla na VC Brna..tam mu to moc nešlo bohužel..:( ale jináč je fakt šikovnej a hezkej! Znám pár jeho koníků,na jedním z nich jsem i jezdila...akorát mě někdy štve jak se chová k těm koním které už nepotřebuje..:( ale snad se polepší! mám ho láda:-* a moc ráda ho zas uvidím!!!je to nej parkúrový jezdec! :) *14* *14*
  • Super

    Aleš je nejlepší a nejhezčí jezdec co znam.V oticich bylo soustredeni a on tam byl: *14* *1* *3*
  • Ála

    nojo Ála to je prostě borec *3* *3* *3*
  • No Ales je opravdo

    No Ales je opravdu faj.Super jezdi.Je to peknej chlap a fak je radost se nanej koukat.mne udivuje jak mu konici slapou *3* Je proste Bezva.Zuzka *4* *4*
  • Re: Nika-3

    jj
  • MŮJ NÁZOR !!!

    Souhlasim s váma. Aleš je nejlepší!*1* Nejlepší z Český republiky .. Je mím jezdeckým vzorem *14* . Má úžasně naježděný koníky a dycky ví co přesně chce. Aleš je jediným člověkem, kterýmu dyž hodíš krabičku od sirek před sebevětší skok a řekneš mu, ať ji zašlápne tak on jedinej to dokáže. Dokáže na ní navéct koně. *3* Dycky byl a navždy zůstane mím vzorem, ptž to co dokáže on dokáže málokdo *14*
  • Nika-3

    Aleš je fakt super moc hezky jezdi a Natálka Roučková taky... *3*
  • Aleš

    ciky ciky chodíš sem *3*


    Aleš je nejlepší!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit