Přejít na výpis diskuzí

Aleš Procházka

OSOBNOST 25.12.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukajda

    --------

    Taky mluvi kocoura v botach ve Shrekovi,ale to už asi víte.Má sameťoučký hlas,ale to už asi taky víte. *15* *14* *1* *3*
  • Procházka shit dabér

    Díky tomuhle zmrdovi, co je schopnej nadabovat ráno psa, v poledne dvoumetrovýho černocha a večer myší prd, jsem postupně odhlásil HBO, kde s podobným šmejdem Švarcem dabovali opravdu všechno, no a pak i televizi komplet, protože hlas tohoto zkurvysyna byl slyšet odevšud snad desetkrát denně. Shit!!!Shit!!!Shit!!! Kam kráčí český dabing? *10* *10* *16*
    • Re: Procházka shit dabér

      Co seš za krypla ty kreténe zkurvenej! Chcípni čuráku!
      • Re: Re: Procházka shit dabér

        Ty vyjebaná bezcenná mrdko, máš malý péro a líběj se ti nezletilý holčičky, vidˇ? Jinak si nedovedu představit, proč reaguješ tak, jak reaguješ. Je politováníhodné, že i zmrd a pračůrák jako ty má občanská práva. Přeji ti dlouhý život mezi ještě většími zmrdy, než jsi ty a hlas Aleše Procházky ať tě straší do konce života. *5*
        • Re: Re: Re: Procházka shit dabér

          Abys chcíp radši ty. Narozdíl od tebe A.Procházka něco v životě dokázal, je uznávanej dabler a herec. Ty si jen rozmazlenej sráč co dřepí doma u kompu a sere ostatním svůj názor na internetu. Zamysli se nad sebou ty překompenzovanej teplouši!
  • Nádherný hlas

    Nejúžasnější hlas, jaký jsem kdy slyšela. V dabingu je nepřekonatelný, no prostě je nejlepší *1* *3* *14* *14* *4*
    • mamba

      Re: Nádherný hlas

      jj, to souhlasí, záporáky umí naprosto skvěle *14* , ikdyž je fakt, že jednu dobu byl až moc v reklamách, ale je to herec, tak se musí nějak živit *5* můj nej hlasovej idol *14* *14* *14* *14*
  • lieblinka

    Dabér č.1

    Můj nejoblíbenější dabér s nádherně sametovým hlasem. *3*
    • Re: Dabér č.1

      Jj, krásný hlas má. Také je můj nejoblídenější dabér. Hlavně jsem ho slyšela dabovat Krále Artuše nebo v Kobře 11, taky v Bláznivé runwayi daboval a mnoho dalších... ♥ *14*
  • voice

    Chvilku zastupoval Rostislava Čtvrtlíka v dabování Chandlera v seriálu Přátelé.
    • Re: voice

      Tam se mi ten jeho hlas moc nehodil. Chandlerův hlas je lepší s Čtvrtlíkem.
      • mamba

        Re: Re: voice

        to je fakt, ikdyž je skvělej, tohle mu nesedlo, on je na ty záporáky *14* *14*
  • mrzimor

    :-)

    Můj nejnejnejnejnejoblíbenější českej dabér.Nádhernej hlas *14*
  • dík za skvělý dabing

    Srdečně vás zdravím pane Aleši. Váš výrazný, fascinující hlas mne oslovil při sledování Kobry 11. Musela jsem vypátrat vaše jmého přes "volejte Novu". Jelikož Nova Kobru opakuje a právě běží řada s Tomem, nenechám si ujít i v těchto parných dnech žádný díl kvůli vašemu dabingu. Přeji vám hodně hereckých i dabingových úspěchů a příležitostí. Chystám se navštívit nějaké divadelní představení, kde bych vás mohla sledovat naživo. Eva K.
    • Dobrý den, Aleš hraje v městských divadlech pražských ABC a Rokoko. Např. skvělý je v představení Hráči nebo ostatní světy,či konečně šťastná? *14*
    • mrzimor

      Re: dík za skvělý dabing

      Souhlasím s vámi
  • Vše nejlepší k narozeninám

    Milý Aleši,
    tak tak nemám co dělat, brouzdám po netu a zjistím, že máte dnes narozeniny. Přeji tedy vše nejlepší, Jakub Švejnar.
  • Tak jsme tě našli

    Zdravíme tě na tvých stránkách, abys věděl, že jsme na tebe nezapomněli a že tě "sledujeme"! *1*
    Eva s Otou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit