Přejít na výpis diskuzí

Alessandra Ambrosio

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic moc

    Na to že je v na 6.místě v žebříčku nejkrásnějších žen podle chlapů je dost ubohá.není ani trochu hezká,ale holt chlapům se líbí.
    • Re: nic moc

      Protože má velkou prdel!!! Souhlasím s tebou Jazz. *3*
      • Re: Re: nic moc

        holt z některých lidí mluví závist *3*
  • Těhule

    Jak jistě lidišky co jí zbožňujete jako já víte že se jí narodila 24.8. tento rok holčička více na www.alessandraambrosio.com
    jinak jsem sem hodila nejaký fota když byla těhotná tak za pár dní tu budou*3*
  • Part 3

    May everything be well, receive lot’s of love and also stay healthy and of course I hope you make lot’s of nice pictures and get new jobs. I would like to buy the magazine Victoria’s Secret, but I can’t buy it in this country because you can’t find it anywhere. I downloaded Victoria´s Secret Fashion Show 2007 and I was very happy but I couldn’t watch it, it just didn’t work. I had sound but the video didn’t work and I was very angry.
    P.S.
    With this email I’m inviting you to Kosice or Bratislava in Slovakia, but I would be even happier you had a fashion show with Victoria’s Secret in Slovakia. I will be very happy if you personally answer me by email. In advance, thanks for answering and also that you found some time for reading this email. I would like it if you said hello to Adriana from my friend. Say hello to your family and also everyone from Victoria’s Secret.
    Once more, Thank You very much
    With Love
    Matthew from Slovakia
  • E-Mail For Alessandra-Part 2

    My family’s certainly not of the rich, but they’re dearest to me. I have lots of good friends and if it weren’t for my best friend I would’ve never met you, I give him full credit for that because he was the one that showed me a picture of you. After that, I showed him a picture of your friend Adriana Lima. I had a dream with you and in it I met you and my friend met Adriana( I would be very happy if it were real, it sucks that it was only a dream). I would like to chat with you over ICQ or Skype so I’m asking you could please give me your number at least for one of those. Thank you. I checked out your profile and I see you like Electronic Music (basically Electro) and if you know any good singles then please tell me about it. My favorite sports are basketball, volleyball, hockey, golf, surfing and football. But my most favourite is basketball, I also play for Revuca’s basketball team. This small town has a population of about 17 000 but it’s the county seat. I would to learn to surf, but in Slovakia it’s practically impossible. One song from Paffendorf goes Crazy, Sexy, Marvellous. You have all that, but you’re also very nice, very funny and very cute. I have a Sony Ericsson W580i and 2 GB Memory Stick. I’ve got over 756 pictures and 21 Videos of you in my phone and they take up about 964MB.That’s about it. I would like to congratulate to your birthday.
  • ...

    Nelíbí se mi, ale zase je lepší než umělotina Lima
  • Je skvěklá

    Je nejkrásnější!
  • best

    Jj, jë vážně strašně krásná, vypadat jako ona tak si jen pískám *5*
  • Nejvíc

    Jo jo, je fakt krásná. Pro mě je to nejhezčí žena na světě. Alessandra is the BEST *3*
    • Re: Nejvíc

      nejhezčí na světě je jen NORKYS BATISTA
      • Re: Re: Nejvíc

        Tak teda nevim, dívala jsem se na tu tvojí Norkys a jestli ji chceš srovnávat s Alessandrou nebo s Adrianou,tak jsi trošku mimo mísu..Norkys vypadá jako cikánka(neříkám,že i cikánky nemůžou být krásný),ale Norkys je ošklivá cikánka..tak si radši zajdi na oční.. *8*
        • Re: Re: Re: Nejvíc

          Nevím, jestli máš dostatek mozkové hmoty, ale snad i opičce by bylo jasné, že když už se někdo jmenuje NORKYS BATISTA, tak pravděpodobně nebude Rom. Tohle je ryzen hispánské jméno. Navíc Norkys je jedna z nejkrásnějších žen na světě, to netvrdím jen já, ale hlavně její úspěchy. Takže prosímtě NEZÁVID, protože ty budeš nejspíš ošklivější než ta cikánka Věra Bílá (když už ses rozhodla mluvit o Romech).
  • Nej nej nej

    Alessandru miluju už několik let a jsem docela překvapen, že má svůj profil spolu s kupou fotek i tady.
  • zadecek

    tak tahle ma jeden z nejhezcich zadecku
    • lilly016

      Re: zadecek

      všichni dobře vite, ze nej zadek ma přece selita ebanks... *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit