Přejít na výpis diskuzí

Alex Pettyfer

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm

    No jakože musim říct, že sem se až teprve teď koukla na stormbreakra... a on je vážně šikovnej... roztomilej, ale hodně dobrej... myslím, že na roli eragona by byl Alex lepší :) ale zase eragon stál za prd... knížka byla lepší... Alex má toho hodně před sebou a myslím, že to dotáhne ještě hodně daleko....

    Ráda bych založila pořádně nabušený blog o Alexovi.. kde by bylo všechno... byla bych schopná sehnat icq atd.... pište pls na maila dííky :)

    Alexi sji talent :)
  • MNo tak....

    MNo tak bez chyby není ale už se těším až pojedu do Anglie Kámoš mího táty zná jeho rodiče:)
    • Re: MNo tak....

      Jejda ty se máš !! Ti úpe moc závidím já bych tam chtěla taky.No ještě abych uměla dobře spikovat anglicky.Hej tak ho za nás všecky pozdravuj a řekni mu ať se někdy příjde tady k nám do ČR někdy ukázat !!
      A že tady má mnoho obdivovatelek !!
      Ale ne jenom kvůli vzhledu !!
    • Re: MNo tak....

      to sa teda maš. Aj ja stem *9* . Inak kuknite na moju stranku www.alex-pettyfer.blog.cz
  • je naprosto božskej *14* wipadá tak nádherně *14* wooow *14*
  • je naprosto boždkej *14* wipadá tak nádherně *14* wooow *14*
  • Ten jeho úsměv!!!!!! Vždy, když ho vidím, podlomí se mi kolena *14*
  • je super

    Je naprosto úžasnej!!! *14* *14* *3*
  • je to fakt kus, to se musí uznat
  • *14* ...::: OOOOOU TEN JE NÁDHERNEJ, PŘENÁDHERNÉÉJ.. :::....... *14*
    • Re: Neni nej

      V ERAGONOVI NEHRÁL PROTOŽE MÁ STRAVH Z LÉTÁNÍ A kdyby v nem hrál tak ma slavu na cely zivo.............DOBRE ZE V ERAGONOVI NEHRAL...NEPOZNALI BYSME NEJJJJJJPEKNEJSÍHO A NEJLEPSIHO HERCE-EDA SPELEERSE *14*
      • Re: Re: Neni nej

        Mno Ed(eragon) mě se teda taky tolik nelíbí.. ale podle rozhovorů to vypadá že není namyšlenej což je velký plusko *4*
      • Re: Re: Neni nej

        Ani bych neřekla mě se teda Ed vůbec nelíbí.A nehrál v Eragonovi proto že mu do toho zasahovalo natáčení filmu Stormbreaker víš takže.a je stejnak hezčí !! To je můj názor !!!! :-)) *14*
        • maki14

          ed je lepší

          .....když je to diskuse tak sem napíšu svuj názor.....tenhle napomádovanej frajírek je sice hezkej,ale nemá charisma......prostě blé....nu myslim že Edwardovi nesahá ani po kotníky *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit