Přejít na výpis diskuzí

Alexandra Nosková

OSOBNOST 25.6.2013 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani bych neřekl, spolu s Alenou zárybnickou jsou osoby, které rozdávají optimismus a je na ně pohoda se dívat. Kam se hrabou mumie na Nově.
  • Je nejlepší a nejhezčí:-)
  • Skvělá hlasatelka, má jiskru, velmi jí fandím, ozdoba ČT. Jen jsem trochu udiven, že se zakoukala do p. Mynáře, to už je přeci jen starší ročník......
    No nic, do melounů a do žen se nevidí.
  • není krásna je nádherná *14*
  • mě se moc líbí...
  • Škoda, že už ji nebudeme vídat, byla příjemná. Ten Vráťa má ale kliku, že ji uhnal, i já bych se pro ni obětoval *3*
  • Mrs.Wesley
    Jděte na-Paul Wesley to je pravá osobnost!!!a pomozte mi ho dát do TOP 10 please!!!!!!!TADYTA nic nedokázala!!!!!
  • ahoj alexandro noskova stiskasemi povas nevidim vas vtelevizi na ct 24 akdy tam budete a ste krasna nacelim svete a ste heska krasna zevsech moderatok z ct 24 ste krasna jenom vi alexandro noskova ste heska moderatorka ste krasna jenom vi ct24 ze vsech moderorek tak ahoj *1* *15* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* ZTE HESKA ALEXANDRO NOSKOVA
  • Pí. Alexandro Nosková jste moc moc fajn a moc Vám fandím.
  • Sašenko,jsi hezká a inteligentní žena......a začneš si s takovým kariéristou.To mi s Tebou nejde dohromady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit