Přejít na výpis diskuzí

Alexi Laiho

OSOBNOST 17.3.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, já jsem tedy dal na tu vaši radu a teď moc ani nevím, jak na takovou kytaru hrát... Jako našel jsem si jedny takové stránky, kde se píše docela dost o tom, jaké knihy si případně pořizovat a třeba i jak nějaké akordy hrát, ale není to opravdu jednoduché... Holt starého vlka nenaučíš :)

  • Jinak, kdo obdivuje styl Alexe Laiho, tak mohu doporučit následující kytaru od kytary.cz, které přímo vychází z jeho modelu. Na melodickej severskej death je to ideální: http://kytary.cz/esp-ltd-alexi-600-scythe/HN104291/
  • Alexi je prostě matalová bomba!!!!!!!!!!!!!!!
    *15*
  • Kytary

    "I've slept many times with the guitar. They are often social things. Not so much because of the guitar but because of the band I've had to give up friends and stuff."
    *15*
  • Re: Manžel?

    ty jsi aleeee hrozná kráva vid...... :D demnece toto fakt ze jo *1*
  • Re: Re: Manžel?

    Starosti? Tak horké to zase nebude *15* Táta je kytarista a to prostředí tak nějak znám-rozesmál mě příspěvek Alexis, a těším se na koncík v dubnu*3*
  • Re: Manžel?

    Přála bych si mít tvoje starosti....
  • Manžel?

    Nedovedu si představit, že by měl mít manželku. Jak by vydržela jeho životní styl *9* . Nedovedu si představit, jak je teď Kimberly Goss, když se ho musela vzdát *9* . Po šeti letech, pochopila, že nebude jen její *9* . Jeho největší láskou jsou evidentně kytary. Ale na sexík by byl asi nej. ze všech. Na tričku nosívá dokonce nápis: "GUITAR PLAYERS BETTER FINGERS" *14*
  • Alexi

    Alexi je bomba chlap i kytarista! *14*
  • Re: masters of rock

    Budou hrát 2. den na brutal assalut
    http://brutalassault.cz/cs/bands/ children-bodom/

    http://brutalass ault.cz/cs/schedule/
  • HB

    Hyvää syntymäpäivää, Alexi!! *14* Je to dobře? :-D
  • Re: alexi

    heej přesně...on je božííí..skvělý..nejkrásněj
  • alexi

    šukna Alexi..nejhezčí nejšukéznější a můj manžel:-P *14* vojet hoooo *14* *14* *14*
  • dark.coutness.alissa

    Re: AcH ach xDD

    súhlas *15* akurát že on je môj *15* Oma kukaan muu! Rakastan eniten maailmassa *15*
  • mikes38

    tyvl

    tyvl sem dam aspon 5 fotek a nahraje se sem ta nejdebilnejsi kterou sem tam dala omylem a ostatni ne *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* to zkusiom znova *1*
  • mikes38

    Alexi

    miluju COB a hlavne Alexiho!! on je upe nehorazne krasnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ALEXI 4EVER
  • mikes38

    Alexi

    Strasne ho obdivuju na to kolik mu je a uz je mezi metalistama a kytaristama tak uznavanej! jinak dobre vypada a ma upe vybornej hlas *1* co vic si clovek muze prat *14* proste Alexiho s COB poznam za chvilku doufam ze budou jeste dlouho hrat *4* Alexi a COB 4EVER
  • mikes38

    Alexi

    Alexi je nehoráznej. . .borec nema chybu vyborně hraje na kytaru, výborně "zpívá" a ještě k tomu dobře vypadá a COB sou taky docela dobrý *4* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Alexi....MuCk:-*

    jo to souhlas Alexi je prostě booorec....a k tomu mu to fakt hoooodně sluší....prostě dokonalý a krásný....a jak hraje..:-* *14* *14* *14* *5* *14*
  • ♥ALEXI♥

    prostě neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejhezč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit