Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bóže lidi vy naděláte.

    Co se mi na něm líbí, že se kvůli zpěvu nevzdal studia a dostudoval. Jako zpěvák není žádná hvězda, ale přiznám se , jeho písničky v orientálním duchu se mi líbí. Tak nějak patří k němu a umí je. Jako z chlapa nejsem z něho nijak na haluzi. Jo, je to pěkný mužský, zvláštní tím, že je cizinec. Myslím si, že všem na něm líbí spíš ten orient, je jiný než chlapi u nás. Prostě zas tak krááásný není a rozhodně tu nebudu psát trapné kecy a dělat ze sebe debilku.
  • Kdo říká,že je Ali debil,tak je debil sám! Soudí Aliho aniž by ho znal! Nejdřív si suďte sebe a pak teprv Aliho,a taky ho dřív poznejte a pak ho začněte soudit...Já jsem měla tu čest ho poznat.Je to báječný člověk! Milý,přátelský,hodný,chytrej a upřímnej a nedělělá ze sebe žádnou BIG celebritu,chová se úplně normálně jako ostatní lidé...každýmu se podepíše,vyfotí se sním... *3* a za to ho mám moc ráda,že je takový jako je *4* a takových jako je on je málo! a btw už dokončil školu,a má za sebou i pormoci takže je MUDr. Ali Amiri *4* moooc ho obdivuju...je úžasný *14* *4* *4*
  • já zase nsnáším ty co pomlouvají Aliho jenom kvůli tomu že je Peršan. *16*
  • IIIII

    LEPŠÍ BÝT DEBIL JAKO AMIRI,NEŽ KRETÉN JAKO LUCKA *9* *9*
  • Ali je bezva a Lucka co ho tu pomlouvala je mentál, vždyť se ani neumí souvisle vyjádřit *15* *15*
  • idiot!!Je to čů-ák... *5* *5* *5*
  • DEEEBIIIL *13* *16*
  • Alickovi

    Achojííík Aliku,mam te moooc rada!!!.....................mlask:0))))) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Alicek je nej

    Kdo pomlouva Aliho tak ma uplne vymytej mozek!!!!Krotte se lidi,kdys se vam nekdo nelibi,tak se raci neozivejte.Ja taky nemam rada Foreta,ale nepomlouvam ho,protoze ho neznam a nevim jakej je. *5*
    • Re: Alicek je nej

      jo je super ale někdy nechutnej *13* *13*
  • nesnasim lidi,co pomlouvaji Aliho!

    nesnasim lidi,co pomlouvaji Aliho!Jsou to *****!!!!!Jestli ste fandily Foretovi,.....tak se nemate cim chlubit *1* Ali je proste NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit