Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nafoukaný pako

    Koukám, že si o sobě docela dost myslíš. Jako řikat si perskej princ nebo nezkrotnej hřebec může opravdu jen blbec jako ty. Takovýhle playbojíky jako ty bych nakopala do k....!
  • Vrat se do pralesa, vopice !!
  • SuperStar Ali

    Ali jsi nejlepší,nejkrásnější a nejlépe zpíváš...Těším se až ti vyjde tvé cédéčko a až ti vyjde hned si ho koupím!!!Hrozně jsem ti v SuperStar fandila a posílala ti hlasy...Tvá faninka Sandra
  • pro tebe

    Ahoj Ali!!!!Jak se ti líbilo v Kuvajtu!!!Ještě že ses vrátil!!!Prý se stěhuješ do Prahy?Znovu tě móóóc prosím abys mi poslal tvojí adresu buď e-mailem nebo sms-kou na číslo:721834801 už mám totiž pro tebe koupený dáreček a chtěla bych ti ho poslat!!!!!prosím ozvi se na E-mail: marketa.krtek@seznam.cz nebo marketalovealiamiri@seznam.cz můžeš i na tel.číslo. Měj se super!!:-) papa
  • Ali

    Ali,seš skvělej a hrozně se mi líbí jak zpíváš a jak to prožíváš!Jenom mě mrzí,že jsi mi ještě neodpověděl na mail,ale já to chápu,určitě tam máš ještě další stovky e-mailů a prostě to nestíháš,ale jestli budeš tohle číst,tak bych byla moc ráda kdybys mi odepsal!!!A co tvoje CD?Vyjde?Já si myslím,že určitě jo!!!A hned potom si ho koupim,protože to bude úplná bomba!!!Držim palečky ať ti to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • riu

    ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Ali
  • Promin za chyby

    Byly jme strasne nervozní tak promin za chyby ktre jme tam udelali moji segře Dáše je 23 Ahoj mame tě strašn noc radi moc
  • Pro Aliho

    Važený Pane Ali Amiri Moc bych si přala potkat a popovídat si jsem špinavá blondyna docelá hubená mám velké oči a hnedé je mi 23 Meřím 173 Ale nevim to přesne jesli byste se chtěl potkat tak mi napište E-mail který je mala.dagmar@volny.cz nebo na číslo 607949427 ješte jesli bych se mohl zeptat do jakenenocnice tede jesli do homolky nebo do motola předem děkuji za odpoved a mužete posílat i SMS ahoj Dáda
  • Pro Aliho

    Ahoj ALI MAM TĚ STRAŠNĚ RÁDA A SLYŠELA JSEM ŽE SE BUDEŠ STĚHOVAT DO PRAHY PROSÍM NAPIŠ MI KAM SE STĚHUJEŠ MÁM PRO TEBE DÁREK BUD NA E-mail nebo na Husinecká 27 Praha 3 žižkov nebo na čislo 602874866 bud mi zavolej nebo pošli SMS milujutě ali tvoje fanynka Bára možna Ti Bude Psát I moje segra Je Jí 22 A me Je 13 Ahoj Předem děkuji za odpoved
  • a to si jako myslíte ze sem chcodi cist ci vase vzkazy nebo co ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší