Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ali je super!Je nejlepší z celý Superstar!!!!!A kdo mu nefandí je debil
    • lidus_hk

      Re:

      mě se taky líbí a fandila sem mu.ale zas musíš uznat že se nemusí líbyt každýmu a že ten kdo mu v superstar nefandil tak není hned debil.každýmu se líbí něco jinýho.já sem mu taky moc fandila ale když mě někdo okolo mě řek že on mu nefandil tak sem ho hned nenazívala debile a nebo nák jinak prostě sm mu řekla že je o jeho věc. *3*
  • Jsi good

    Ahojky Ali je můj nej.zpěvák mám tě ráda Ali pls dyštak se mi ozvy na E-Mail dík *3* *14* *8*
  • Hrůza

    Pardon,ale nejhorší vystoupení.Je vidět,jak se při tom strašně namáháš a zpěv?Hrůza
  • Ali Amiri

    Ali já a Lucka sme ti fandili a posílali sme ti hlasi a je nám i tetˇ líto žes vypadl. Tvoje písně se nám moc líbili.
  • ANO ARAB OTEC MATKA ČEŠKA

  • pozdrav

    Milý Ali Amiri, moc mě mrzí, jak poslední Superstar dopadla. Moc jsem Vás podporovala (konktrétně 4 SMS každý večer). Jsem sice starší fanynka ve věku Vaší maminky, ale snad Vám to nebude vadit. Ten dárek, který jste mamince poslal do Kuvajtu byl krásný a jistě se jí bude líbit. Nic si z porážky nedělejte, pravidla soutěže jsou velmi tvrdá a někdy i nespravedlivá. Přeju Vám hodně úspěchů v medicíně a těším se na Vaše CD, na 100% si jej koupím. Mnoho pozdravů a žádný smutek, věřím, že Vás stejně buď v televizi či ve filmu ještě uvidím.
  • Ali Amiri

    Ali Amiri je dobrý.Už toho dost zvládnul.Chtěl bych vás vidět na jeho místě.Přestante mu nadávat do debilů.Proč by měl být debil?V Super star byl dobrej.To jste tak zafixovaný na jeho národnost?
    • elinor

      Re: Ali Amiri

      Pravda...!! *3*
  • All the best

    Dear Ali, Hi,,
    I´d like to wish you all the best from the deep of my heart - to your oncoming birthday. Truly - it´s a very interesting date of birth. Like you are. Not common. Unsual and sympatic and esoteric. Wish you a good luck and cross my fingers to you, ´cause you are wonderful. Many kisses. Z. :-)
  • Ali

    Ali je nejlepší!!!:-) Jsi skvělý, drž se!!!
  • ahoj Ali jseš božíííí.Hrozně jsem Ti fandila!Už se těším až vydáš nějáký Svoje CD a určitě si ho koupím!=)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit