Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
  248 příspěvků

Alice Bendová, rozená Alice Veselá, se narodila 1.listopadu 1973 v Praze. Je to česká modelka, herečka a moderátorka. Jejími rodiči jsou Zdeněk a Zlata Veselých, dále má Alice sestru Andreu, která je o pět let mladší. Vystudovala umělecko-průmyslovou školu v Praze na Žižkově. Posledních deset let natáčí televizní reklamy a věnuje se modelingu. Zahrála si ve filmech Báječná léta pod psa (režie P. Nikolajev, 1996), The Immortal (Kanada, North American Pictures, 1998), John Sinclair (německý seriál, režie R. Sigl, 1998), Studená válka ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že ještě někdo natočí nějaký film, kde Alice bude hrát a ukáže k*zy.

• veru
    *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Alice Bendová je sexica
  • Milá paní Bendová, dnes jsme se náhodou potkaly v kavárně v Řeporyjích.
    To setkání bylo tak milé, že mi nedá než Vás touto cestou ještě jednou pozdravit protože když jsem odešla, měla jsem moc hezký pocit,že stále můžu potkat lidi s kterými je možné ještě popovídat si aniž se známe.
    Přeju Vám vše dobré a doufám, že budu mít tu čest Vás ještě jednou potkat. ☺
    Jana Svádová
  • Paní Bendová,
    chápu, že penízky jsou potřeba stále, ale zaprodat se do seriálu Bezdružice už znamená absolutní ztrátu soudnosti.To se Vám při čtení scénáře nerozsvítila dvojnásobná červená? Škoda, měl jsem o Vás lepší mínění!Jiří Stejskal Pardubice
    • Naprosto s vámi souhlasím. Dnešní herecká generace je pro peníze schopná udělat úplně cokoli. Drahé večírky a zakoupení nové vily také nejsou zadarmo. V televizi jsou pořád nové přihlouplé seriály. Ale pořád mi není jasné, kdo a z čeho platí všechny herce, kteří v těch přihlouplých českých seriálech hrají *4*
      • Herecká generace???? To by to musela být herečka !!!!
  • Dobrý večer, paní Alice, když je něco v rovnováze, tak je lépe použít horizontální. Vámi použité slovo vertikální je opak=svislý. Tak více štěstí v pořadu Kdo je kdo...
  • Ať každý den se krásný zdá, pro Tebe a přání Tvá. Ať se splní Tvoje sny a nastanou jen krásné dny. Vše nejlepší k svátku přeje Pepíno. *3*
  • Zdravíme českou Sophii Loren ... ke kráse přidáváte i přirozený herecký výkon a to se cení nejvíc ! Přejeme plno dalších úspěšných rolí jak v TV seriálech , tak i ve filmech !!! *3* *14*
    • Víš kdo je sakra Sophie Loren??!!
  • kirushka97
    Koho hrála v Příběh rytíře ???????????????? *8*
    • Rytíře
  • Milá Alice!
    Všechno nejlepší k Vašemu svátku,Vám přeje Váš fanda Jiří. *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit