Přejít na výpis diskuzí

Alizée

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alizée

    Nový web o Alizée http://moi-alizee.ic.cz *3*
  • parket..a

    Alizée comeback

    Ahoj lidi, napadlo mě, že by se česká veřejnost měla o Alizée víc dozvědět, protože se o ní moc nemluví, co vy na to???
    • tomas707

      Re: Alizée comeback

      to ne je dobre ze ju u nas nikdo nezna aspon neni tak proflakla a slavy ma po svete snad dost
  • parket..a

    :-/

    No mám recht, koukám že se to tady přímo hemží novýma příspěvkama...to jste teda fanoušci!!
  • The Best

    Alizée - J'en ai Marre is the best *3* *14*
    • parket..a

      Re: The Best

      moi lolita, toc de mac *14*
  • ALIZEÉ

    Alizeé je fak dobrá zpěvačka mam ji moc ráda.Mam uz 90 obrazku s ni!!!!
  • parket..a

    =)

    všechno nej Alizée ...nevěděla jsem, že jí je teprve 25 to je dost mladá
  • Alizeé

    SUPER! Bonjour, cava?
    • Re: Alizeé

      Myslim ze treti album uz brzo pride...

      Jinak Alizée je urcite NEJLEPSI!!!
  • Něco k novému Albu

    Jak již bylo nejen zde poslední dobou avizováno, tak na nové album Alizée se již můžeme pomalu začít těšit neboť jeho vydání je stále častěji ohlašováno na období „přicházejícího podzimu“ – nejpozději však do konce letošního roku. Stejně tak bezpečně známe novou vydavatelskou společnost, kterou je a pro nastávající období bude společnost RCA (SonyBMG).

    Přibližně stejně dlouho známe nové složení tvůrčího týmu hudebníků, kteří nově spojují svá jména s návratem Alizée na hudební scénu a právě tato zdánlivě neznámá spojení mohou v mnohých vyvolávat nejen velká očekávání, ale zároveň velké obavy, jak to vše vůbec bude a bude-li to hlavně spojení pro všechny úspěšné a posilující do budoucna?

    Zatím je velice brzy na sebemenší závěry a jak se říká „po novém albu budeme moudřejší“ možno dodat. Jedno je ale přeci jen jisté již nyní… Autorská a „mateřská“ dvojice Mylène Farmer & Laurent Boutonnat přivedli po čase společného úsilí začínající Alizée na nejistou cestu úspěchu a již je jenom na Alizée a jejím novém týmu, jestli z cesty nakonec sejde a nebo naopak půjde tak daleko, jak to jenom bude možné….

    Zanechme ale jakýchkoliv hodně předčasných až bezpředmětných úvah a určitě si přejme, aby na té pomyslné cestě došla co možná nejdál…Ostatně předpoklady na to má jak víme veliké!
    • katy-kate

      Blog o alizee

      Ahojte, Alizeé je prostě nej. udělala jsem o ní new blog sice se ještě furt rozjíždí ale doufám že se někdo příde kouknou. Fan-alizee.blog.cz.
  • alizee.cz

    ahoj
    Podte na forum. www.alizee.cz
  • parket..a

    SOUTĚŽ

    jestli máte někdo zájem podpořit Alizée v soutěži o nejhezčí zpěvačku, tak jí můžete dát hals tady http://parketa.blog.cz/0908/nejhezci-zpevacka-1-kolo#pridat-komentar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit