Přejít na výpis diskuzí

Allen Iverson

OSOBNOST 31.12.2006 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se mi ten film moc moc líbí a je fakt akční dětská komedie
  • Ten film se mi líbí dostávám z toho ovolňování
  • ahoj si dobri
  • webík

    No konečně jsem o něm vytvořil webík... www.allen-iverson.xf.cz
    Je to borec... *14*
  • Re: Re: všem

    mno aspon ho hraje líp než ty *1*
  • werass

    ???

    Ahoj chtěla sem se zeptat co je pravdy na tom že nesnáší bílé a má to prej vytetované i na ruce.
  • o_O

    ooooou_jako Allen?_upe nejlepsiiii!! A je tk klasneeej... *14* *1*
  • ...

    Allen is the best!!! *14*
    Byl je a bude nejlepsi hrac na svete alespon pro me !!!
    Je krasnej ma uzasny oci *14*
  • A.I.

    Allen je žijící legenda! Je neskutečný jak vysoko se dostal. To klobouk dolů! Škoda že ten s roztaženýma rukama ve fotogalerii je Lebron *4*
  • Allen Iverson

    Allen Iverson , stači to meno , a kazdy vie o kom je rec, proste je to velmi vsestranny hrac, proste moj idol , nevravim ze je najlepsi hrac na svete, ale patri medzi tych najlepsich :) ... AI 4ever , navzdy hviedza hviedz ... I LOVE THIS GAME , I LOVE ALLEN IVERSON :) ...
  • Allen

    jjjj... fešák... ty oči jeho *14* WOW !!! Nooo, jináč... ještě jsem ho neviděla hrát... padž upřímně - basket mě nijak nebere.. ale tenhle ten!!! teda:)
  • allen is best

    allen iverson je ten najuzasnejsi hrac ake ho poznam (a to ich poznam vela).to co dokazal aj napriek tolkym prekazkam je neuveritelne.mnohy hraci ci to vopred vzdali.i am what i am :)))
  • Re: všem

    Čus tak koukám že jste tady do toho magora všichni úplně ujetý....jen tak mimochodem neumí hrát basketball...hraje fakt strašně *13*
  • Unigue

    "AI" je jedinečnej, neznám podobnýho hráče. Nejdřív mi vadilo že odchází z Philadelphie, ale on a "Melo" si to teď pěkně dávaj a jeto skvělá show. So let's go. I love this game.
  • ..........

    je uplne bomba....uz sem jednou byla na zapase 76ers a podala sem si s allenem ruku...byla sem fakt moooc stastna ze sem ho videla nazivo
  • frajer nejvetsi ! proste super uzasnej basketbalista!!!! ci ho videt hrat !!! *14*
  • Ahojte ja som zo Slovenska a Allen Iverson je moj idol už od 10 rokov mne sa paci na nom to že dokazal povstat z prachu a spiny a teraz je na vyslni
  • ten umí hrát co?
  • Je to můj idol.Neříkám,že je nejlepší hráč na světě,ale líbí se mi jeho herní show styl.Mějte se...Mír s Vámi.Dawe
  • allen je najlepsi a neni co riesit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit