Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trenér??

    Naši kluci vybojovali po velkém úsilí bronz.Patří jim za to dík. Hlavně Jágrovi, který vlastě mužstvo vedl.Pozice trenérské napodobeniny Hadamczika byla nulová. Pouze spěchal na závěrečné fotografování - tam přece nemohl chybět - asi by ho tam nikdo nepozval.Doufám, že tuto trenérskou napodobeninu u nároďáku již neuvidíme.
  • !!!!!!!!!!

    Souhlasím s Radkou ! Pevně doufám že se média a pořad Na vlastní oči o celou kauzu tohoto"trenéra" postarají. Když si přečtu jeho životopis a trenérské úspěchy, divím se, kdo ho do této funkce vybral. Podle jeho kšeftů s pozemky - peníze? Mají jich se svým bratrem asi příliš.
  • Trenér ??????

    Hadamczik nemá na mezinárodní hokej.To co předvádí na OH je tak na II ligu. Mužstvo hraje samo, hráči dělají co mohou.Záběry na střídačku jsou sice sporadické, ale na úsudek o "trenérovi" to úplně stačí. Po olympiádě by měl rychle zmizet.
  • Alois

    Komunikace s mužstvem - mizivá.Růžička nebo Hlinka - páni hokejisté.Hadamczik to je hokejová nula, myslící se svým bratrem jen na spekulace.To potvrzuje i jejich spekulativní nákupy restitucí a skupování pozemků pod lyžařskými vleky v celých Krkonoších. Nevěříte? Věřte. Důkazy jsou hmatatelné u Trutnovského soudu. Úspěchy našich hokejistů je dílem mužstva, které ví co chce a ne "trenéra", který se ani neumí vyjádřit před televizními kamerami a mužstvo řádně vyhecovat. To musí kluci udělat sami.
  • Alois...

    Kdyby se tak náš trenér Alois Hadamczik více zabýval hokejem a mužstvem složeným z hvězd NHL, než spekulativními nákupy pozemků pod lyžařskými vleky v Krkonoších, to by byl výkon mužstva na jedničku.
  • Hadamczik ven!!!!

    Posbírat hvězdy z NHL dovede každý, ale udělat tým mistrů světa, nebo olympijských vítězů to hned tak každý nedokáže. Ivan Hlinka nebo Láďa Růžička, to byli chlapi na svém místě. Ten ochraptělý hňup ať se nad sebou zamyslí a raději odstoupí sám. Nemá na to aby vedl takové borce jako jsou naše hvězdy z NHL.
  • promiňte mi pane Hadamcziku,ale podle mého zkušeného názoru hráči málo,hodně málo kombinují(např.proti švýcarům)a hodně sólují,ptám se vás,jestli by s tim nešlo něco udělat?odpověď mi prosím napište na moji e-mailovou adresu kubastanek@seznam.cz jsem vám vděčný pokud mi odpovíte.
  • OH TORINO

    S tím Eliášem nedopadnete dobře na OH!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit