Přejít na výpis diskuzí

Alyson Stoner

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alyson

    Alyson Stoner je ta nejlepší herečka. chtěla bych s ní být kámoška. máme stejné záliby, až na to že já nejsu herečka. *4*
    • Re: Alyson

      čau ja sem kamarad s Alyson píšu si sni na icq kdybis ho chtela tak napis na moje icq 397218019 nebo na mail
      • melody12

        Re: Re: Alyson

        si asi hodne vymyslis ze? xD
  • 30.04.1998

    Alyson / Max / Catelin

    Já koukám na Sladký život a znám Max, a jelikož zbožňuju Demi tak sem už asi po stý viděla Camp Rock, ale že Alyson, je Max a zároveň Catelin mě nikdy nenapadlo, až teď jak sou si děsně podobný.. jako že je pořád stejná a táák.. hustý fakt hustý :DD *1*
    • Re: Alyson / Max / Catelin

      jo taky jsem nejdřív nevěděla že alyson hraje zároven Max a Catelin taky mě to napadlo až nekdy ted je to užasný
  • anett98

    Všechno nejlepší

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám *4*
  • caw

    caw lidi kouknete pls na muj blog a Alyson Stoner www.rybasdaniel.cz.tl mnejte se
  • mam ji ráda ze sladkýho života Zacka a Codyho a totálně si mě získala songem dancing in the moon light *4*
  • známost Alys

    čau lidi,moc to tu nežije tak se vás zeptám,odkud znáte ALyson?
    • 30.04.1998

      Re: známost Alys

      Na disney channel hrála ještě jako malá postavu Max, kamarádku Codyho a Zacka ale nejvíc je v Camp Rock jo!!! *3*
    • denca.d

      Re: známost Alys

      Z Camp Rocku a ještě jsem ji viděla v 12 do tuctu ale tam byla ješt malá :D
      • Re: Re: známost Alys

        nO tam byla takova spravnacka holka teprv:D
  • Maš pravdu Maggie611
  • Alyson je úžasná herečka, zpěvačka a hlavně tanečnice, nevim co proti ní máte!
  • Alyson je nejlepší herečka na světě' *5* *5* *14*
    • už sme to slyšeli mockrát jo takše klídek
  • ty jseš nej nej nejlepší herečka co znám si nejlepší
    • pravda *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit