Přejít na výpis diskuzí

Alžběta Báthory

OSOBNOST 31.3.2007 
295 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzkaz pro "perlicku"

    Kazdy se nejak musi jmenovat a kazdy se nemuze jmenovat "uzasnymi" jmeny jako je Marketa a Lenka. *1* *1* Co se tyce Tve inteligence, je na urovni bublajiciho bahna. *15* *15*
    • Re: Vzkaz pro

      Neříkám že jsou to úžasná jména...taky se mi nelíbí...a IQ na úrovni bublajícího bahna *15* máš asi ty,protože já jsem tu diskuzi o jménech nerozpoutala, Jaromírko *14* (jak působivé jméno *1* a ještě k tomu Skočdopolová....hih *9* )
      • Re: Re: Vzkaz pro

        Musim rict, ze jsem se v tobe nezmylila *1* Vskutku perlis, Perlo *15* *15* Nebo spis bublas *7* *9*
        • Re: Re: Re: Vzkaz pro

          Hm ty seš myslim blbá jak daleko vidíš *9* chtěla bych tě někdy potkat...a nebo radši ne asi bych umřela smíchy...ty musíš být k nepřehlédnutí se svou inteligencí *9*
          • Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

            *1* *1* Mno, ja jsem nastesti (ale k Tve velke smule) *1* kratkozraka *5* Ale kdyz tak ctu co tu pises ty, tak rozhodne kratkozrakosti netrpis. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

              *1* *1* Prej moudrejsi ustoupi.. *9* Holka, ty me vazne strasne "bavis" *13* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

              Určitě ne tak silnou jako ty... *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

              *1* Trpis ale asi silnou demenci *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

              Netrpim *1*
  • Love Story Bathory

    Tobude super filmeček, těším se na něho, zajímá mě jak legendu o čachtické paní Jakubisko natočil. *3*
  • Jeji narozeniny

    Alzbetka se narodila 7.8. ve znameni Lva. *3* Ani me to neprekvapilo, 7.8. se rodi sami uchylaci. *9*
    • Re: Jeji narozeniny

      Joo?Mě by zajímalo kdy ses narodila ty,protože ten den se určitě narodili samí blbci a idioti!!!
      • Re: Re: Jeji narozeniny

        Jestli te to zajima, tak jsem se narodila 13.7., blbej datum, pripoustim. *9* A jeste ten den slavi svatek divciny s otresnym jmenem... *9* Smula dvojnasobna. *5*
        • Re: Re: Re: Jeji narozeniny

          HA...HA....HA....HA...HA....HA..... Markéta je jméno latinského původu...v překladu perla.Ale to by sedělo spíš na tebe...ty seš taková perlička,že???A kdyby tě to zajímalo,tak mám ještě druhý jméno-Lenka.Na to vymyslíš co??? *5* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

            Tady je diskuze o tvych blbych jmenech nebo o Alzbetce, perlicko?? *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              Zato z tebe inteligence přímo vyzařuje i přes monitor Markétko *15* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              No a chytrá určitě nejsi...to je vidět *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              No určitě lepší být Markéta nebo Lenka než Skočdopolová Jaromíra....buueeeeheeeeeeeeeee *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              Netvrdim o sobe, ze jsem chytra, perlicko

              *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              O Alžbětě samozřejmě...co teda o ní všechno víš když seš tak chytrá??? *13*
          • Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

            BOŽE, TY JSEŠ ALE BLBÁ. KDYŽ CHCEŠ DRUHÝ POUČOVAT, TAK SI ALESPOŇ ZJISTI POŘADNÝ INFORMACE A NEPIŠ TU TAKOVÝ SR... *13* ODKDY JE JMÉNO MARKÉTA LATINSKÉHO PŮVODU, HMM???
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              Jo?A ty se tak taky jmenuješ že to víš? *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              BOŽE NECHYTRAČ *13* MARKÉTA, MÁ PŮVOD ORIENTÁLNÍ!!! *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              No fakt je...si to najdi na netu. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

            Hu nás na Chodsku se říká:.."pochcaná Markéta.." Sic nevím, proc to vzniklo, ale je to tak. A nehádejte se. *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              U nás na vesnici se říká, že Lenka je čúza a Markéta vagína, tak držte zobáčky obě jo? *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

              Hih... *15*
  • Krev ji nepomohla

    Jezisi ta byla seredna jak noc.
    • Re: Krev ji nepomohla

      Krev jí nemusela pomáhat,protože ona se v té krvi nekoupala.To jsou jenom fámy a je to napsaný v románech.Ona ty holky mučila proto,že byla psychicky narušená,vybíjela si na nich vztek a tak ale nekoupala se v jejich krvi.To fakt ne.Ale naopak ke své rodině a hlavně ke svým dcerám se chovala hrozně hezky a přívětivě a rozmazlovala je.Byla to prostě psychicky narušená osobnost. *3*
      • Re: Re: Krev ji nepomohla

        kde si to zas nabral/a... *15* ...
      • Re: Re: Krev ji nepomohla

        V te krvy se koupala je to pisemne dolozeno ze soudu probyhajicich pri jejim vezneni. ona se snad ani primo nezucatnila vrazd ale mela k tomu sve lidi. A jestli byla narusena nebo ne? ja si myslim ze ne, konec koncu v te dobe se vymyslelo mnoho veci od lekarstvi az po carodejnictvi a vetsina z toho je hloupost kterou si clovek vymyslel a praktikoval. stejne tak to asi delala alžběta.
        • Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

          Filmík se mi líbil, nevím, něco na něm bylo, pořád na to musím myslet. Podle mě nikdo z nás už nevypátrá pravdu, ale když se podívám na kterýkoli film z téhle doby, tak zjistím, že soudy se v té době vůbec nezaobíraly fakty a nestudovaly důkazy, všechno se odehrálo v rychlosti, bez pořádného výslechu. Obviněné prostě mučili tak dlouho, dokud se nepřiznali i k tomu, o čem neměli vlastně ani páru.... Takže, já osobně bych i tomu, že za vším stál Thurzo, klidně věřila. *3*
          • Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

            Ten film je možná hezký ale pravda to fakt není.přece jen se dochovalo dost důkazů a výslechů proběhlo na stovky na mnoha místech!existuje korespondence mezi císařem Matyášem a Thurzem-císař 2x radikál.požadoval její smrt.Thurzo slíbil jejímu manželovi že se o rodinu postará a to taky dělal-její dcery s manželi ho prosily aby matku nestavěli před soud-rodina by ztratila čest,proto po dohodě s jejími dětmi ji jen uvěznily.Thurzo zdržoval výslechy,pořád všude psal že jde přece o jméno Nadásdy a to je hrdina,přední šlechtic... jestli tě to zajímá tak si přečti od T.Bednaříka Čachtickou paní.uvidíš to v jiném svétle-byla to bohužel fakt zrůda bez soucitu
            • Re: Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

              Lidi, bože jste tak blbí nebo co? Copak nechápete, že ten proces byl celej zmanipulovanej? *9*
      • Re: Re: Krev ji nepomohla

        Seš blbá? Jak můžeš vědět, že byla psychicky narušená osobnost *7* Jseš snad její současnice, žila jsi v její době a znala si jí snad osobně??? Kdo o ní řekne, že byla narušená je debil největší *10* *8* Do plynu s tebou mrcho *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

          bože ty si ale pipkáá...A.Bathory..byla píííča nejvěčíí... *3* ...
        • Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

          A jak ty víš,že narušená nebyla??ty si snad v její době žil?nejdřív si o ní něco zjisti,přečti si něco napsaného na zákl,histor.faktů a apk si udělej názor.ale pokud má člověk jako koníčka mučit v soukromí mlada děvčátka-nejmladší bylo 10let-tak je asi dost jasné že v pořádku moc není.nebo ti to připadá jako normal.zábava? *9*
        • Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

          Vim to,protože se tématem Bathory zabývám už šest let.A myslíš,že kdyby nebyla psychicky narušená,že by tohle dělala???Já myslím že normální člověk by to nedělal,nebo myslíš že jo?Fakt věříš tomu že krev je lék na mládí?
          Tak nevim,ale do toho plynu by ses měl jít asi probrat ty,demente vyhrabanej. *5* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

            Markéta
            zlá a krutá Markéta=Jindřich VIII.Tudor
            HAHAHA!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

              spravně *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

            markéto ty seš ale hermafrodit *13*
          • Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

            Markéto, ty jseš vážně ubožačka 1.třídy!!! Když se na tady na tebe profláklo, že píšeš za víc lidí, tak si ty příspěvky raději smázla *15* Zamysli se nad sebou, kočičko, chováš se jako blázen! *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

              ja souhlasim s marketou:-D....podle me byla cachticka pani fakt docela jeta ale co uz....myslite ze kdyz si tu budete rikat kdo ma pravdu ze se tim neco vyresi?to asi ne ze?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

              Alžběta byla psychycky narušená.Každému kdo si o ní něco přečetl ví kdo byl její otec a matka(sestřenice a bratranec)Vidéme to dodnes třeba na slavných osobnostech-kdo sleduje politiku ví.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

              Mě taky přijdeš nějaká divná Markéto...už podle těch tvých příspěvků.... no nic jdu na jiný fórum kde to má úroveň....
            • Re: Re: Re: Re: Re: Krev ji nepomohla

              To by mě teda zajímalo,jak se to profláklo? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit