Přejít na výpis diskuzí

Alžběta Báthory

OSOBNOST 31.3.2007 
295 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úplňkem to není ...

    Urozenou hraběnku Alžbětu Bathory považuji za skvost ve své době.( Podobně s tím byla i Kateřina Bechyňová z Komárova purkraběnka na hradu Karlštejn). Strašně bych chtěla vidět na vlastní oči jak opravdu vypadala a jak to všechno ve skutečnosti bylo! Obzvlášť z její smrtí a co se dělo bezprostředně po ní! Ne, že bych se chtěla zúčastnit jejích obscénostem, ale .... určité věci mi nedají spát. *7*
  • bathory

    ta bathory si myslela se bude krajsia ked sa bude kupat v krvi panien blbost jej by us nepomohla ani cierna magia *13*
  • Markéta je schizofrenní kráva nic víc

    A klidně zase můžeš mazat, chudinko bláznivá *3* *9* Nebo psát za Káju
    *15*
    • Re: Markéta je schizofrenní kráva nic víc

      ??? tak jsem se po dlouhé době přišla mrknout,páč mi odpojili net,a koukám že jste mě tu rozebrali dopodrobna...
      hlavně ty,že?Nechceš třeba moji adresu,že bys mi přijela rozbít držku,když chytáš rapla nad všema příspěvkama,i nad těma,který jsem já OPRAVDU nepsala?Tak nevim,nevim kdo je schizofrenní *15*
      • Re: Re: Markéta je schizofrenní kráva nic víc

        No promiˇm, ale Tebe už rozebírat tady vůbec nebudu.. *13* *5*
  • blbinci

    no nefim ale na tento portal sem sla s toho duvodu ze se tu bude klebetit o Bathoriove ale jak tak vidim ...mame tady same pubertaky co se dohaduji o jmenech ..a co ja se jmenuju Alzbeta a nic neresim ...ste divni fakt *7* *7* *7*
    • Re: blbinci

      Máš naprostou pravdu!!.. *5*
  • Skočdopolová je...

    Ježiši kriste...co to tady řešíš ty mařeno jedna?! *13*
    • Re: Skočdopolová je...

      ona je mozna marena ale ty jses hnedka druha marena *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Skočdopolová je...

        a ty seš třetí mařena, ty mařeno *5*
        • Re: Re: Re: Skočdopolová je...

          a ty jseš čtvrtá mařena, mařeno *1*
    • Re: Skočdopolová je...

      *9* mno ty taky zalez a nekritizuj *13* *5* jsem si myslela že se dovim něco k tematu a místo toho jsem tu našla samý sračky *16*
  • Pochcaná Markéta

    Taky si ted tak připadám *9* To je tou nervozitou. *9* *9* *9*
  • TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

    Takže: Bye bye,loučím se s tebou,doufám že na věky věků,páč už mě nebaví se tu s tebou dohadovat o blbostech,o tom kdo z nás je inteligentnější a kdo hloupější.Tady se vede diskuse o Alžbětě Bathory a ne o nějakých jménech.
    A NAVÍC SE ŘÍDÍM KRÉDEM: MOUDŘEJŠÍ USTOUPÍ! *14*
    Pa pa *3*
    • Re: TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

      piče vymrdané s mrdkou ještě v pussy nebo i držce
      • Re: Re: TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

        .. a o tobě už ani nemluvim... *16*
    • Re: TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

      Jste obě pěkné krávy *15* s iq tykve, marketka skočdopolová pche, jdete vy mali smradi radsi zpatky na pisecek
      • Re: Re: TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

        Styď se *8*
    • Re: TO: SKOCDOPOLOVA JAROMIRA

      *9* Velka skoda, ze jsi se timto kredem neridila od sameho zacatku. *10* *9* *5*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE PROSIM HANSE MATHESONA NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Hans je v pohode a velkej profesional. *5* Parkrat jsem se s nim potkal behem nataceni Bathory.
    • Re: HANS MATHESON:)))

      *9* *9* to ne, ale potkat ho tak asi blahem omdlím *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        Jé holky, já jsem se na Hansíka tak těšila že přijede do KV na fest a on nikde... *9* *9* *9* ale je to mocky krásnej mužskej a ty jeho očiska to je prostě náádhera *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14*
      • neni to oyruta

        *13*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      boužel... *9*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Napsat o herci, který se mi líbí, že ho hned miluju mi připadá přehnané *3* Ale Hanse mám ráda jako herce, je mi moc sympatický a líbí se mi aj vzhledově.. *14* *3*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Já taky *14* ÚPE NEJVÍC *14* *14* *14* *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      *14* ja taky *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • defgrg

    hej ty si asi naka na hlavu padla neo co...take prospevky by nejednoho ctenare odradily *16*
    • Re: defgrg

      Souhlasim *14* *1*
      • Re: Re: defgrg

        Nejlepsi je si sve trapne vzkazy sama odsouhlasit, ze *1* *1* Ale to nic, to schizofrenni jedinci delavaj. *15* *15*
        • Re: Re: Re: defgrg

          No to asi jo...ale že seš si tak jistá,že jsem to psala já!Ty se mnou u toho noťasu sedíš a koukáš mi přes rameno,nebo co?Nebo mi teda vysvětli kde bereš takovou jistotu... *9*
          • Re: Re: Re: Re: defgrg

            *9* Kdyby si se radeji venovala tematu misto psani tech debilit *1*
    • Re: defgrg

      Marketko, uz jsem si zacala rikat, ze se tu ani neobjevis *3* Ale proc se schovavas za jinou prezdivku *7* *5* *15*
      • Re: Re: defgrg

        Za jinou přezdívku se neschovávám,nevím proč bych to měla dělat. *7*
        • Re: Re: Re: defgrg

          *1* *1* Proc *7* Na to si snad umis odpovedet sama *15*
          • Re: Re: Re: Re: defgrg

            Ty seš fakt úplná trubka...ach jo takovejch lidí jako jsi ty je pro svět škoda *9* nemám potřebu schovávat se pod jinou přezdívkou...to co si o tobě myslím napíšu na rovinu a pod svým jménem *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: defgrg

              *9* Ty uz jina asi nebudes *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit