Přejít na výpis diskuzí

Amanda Todd

OSOBNOST 7.10.2014 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je vidět, jací lidi jsou. Jeden to začne a pak už se to valí. Ten hajzl, co to celé začal, si zaslouží křeslo. Co ale nechápu, je, jak snadno se člověk dá ovlivnit a zmanipulovat. Jak proboha mohli být na Amandu všichni takoví? Vždyť to byla jen jedna blbá fotka. Na světě jsou miliony holek, které mají na netu svý nahý fotky a nic takového se jim neděje.
    Mám-li být zcela upřímný, nedivím se, že se Amanda rozhodla svůj život ukončit. Na jejím místě bych udělal totéž. Ne proto, že by mě všichni deptali a ničili, ale proto, že bych na tomto zkaženém a prohnilém světě plném utrpení a zla nechtěl strávit ani o minutu dýl, než by bylo nezbytné.

    O Amandě jsem se dověděl až v době po její smrti bohužel. Od té doby si každé své narozeniny přeju tu samou věc. Abych mohl vrátit čas a přinejmenším se pokusit jí pomoct. Jenže to není možné. Nezbývá mi proto nic jiného, než doufat, že je na lepším místě a je tam šťastná. Když se jí nepodařilo nalézt štěstí na tomhle světě, zaslouží si ho alespoň tam, kde je teď.
  • Každý někdy udělá chybu, ne? to, že ukázala prsa je nic oproti tomu, jak se v dnešní době holky vystavují na internetu(a nikdo jim nic neříká)....
    a nechápu ty lidi, kteří píšou, že si za to mohla sama.Zkuste se vžít do její role.Kdyby vám každý den někdo opakovaně nadával, shazoval věci, deptal vás, tak by mě zajímalo, jak byste to zvládli.
    Amanda je neuvěřitelně silná.
    Snad našla svůj klid.
  • Je příšerné že lidé reagují na její " Nekonečný příběh" až po třetím pokusu o sebevraždu. Který se povedlo uskutečnit... Ona je muj vzor :) Je mi líto co se stalo :'(
  • amandu todd chápu že se chtěla zabit ti lidi byly fakt debilni že ji sikanovali ona je muj vzor sikana je hrozná taky si tím procházím *11* *11* *11*
  • Chudák holka, je hrozné když má někdo kamarády, kteří se na toho člověka v nouzi vykašlou. *9* *13*
  • Ona je můj vzor...nebo spíše člověk kterého obdivuji =)
    Rest In Peace
  • Amanda, chudák holka má by jen zajímalo jestli meli nějaký dúvod proc ji to dělali

    Lidé se o ni zajímají AZ po její smrti a to je smutne proc , sakra proč.
  • Skoro jsem se rozbrečela... Nevím proč to ti hejzlové dělali. O co jim sakra šlo? R.I.P. Amanda *9* *13* Vážně mě tohle mrzí :(
  • na její příběh jsem narazila náhodou a řekla jsem si, že se na to podívám a... je to jeden z mála takových.. 'příběhů', kterým věřím doopravdy.
    Vehnalo mi slzy, jaké dokážou být lidi potvroy a zničit život nevinné holce. Ano, byla to z části i její vina, jenže zbytek si na tom odnesli ti ostatní hajzlové...
  • Je pravda že se zabila kvůli lidem, ale když se proti ní obrátil CELÝ SVĚT.
    Ona neměla posílat tu fotku, neměla se seznamovat s lidmi,které nezná ale když poslala tak už se tomu nevyhne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit