Přejít na výpis diskuzí

Amélie Mauresmo

OSOBNOST 18.2.2007 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: fed cup

    a dneska zvládla sugiamu - v pohodě. šikovná holka to je *14* *1* *5* !!!
  • fed cup

    tak dneska ráno - Momo x Morita - hladce vyhrála, jen tak dál!!! *1*
  • Re: Momo vs. Cibulková

    jo, škoda toho druhého setu. ale aspoň si po dlouhé době zahrála čtvrtfinále. *8* teď si zahraje ve fed cupu. držím palce, ať se jí daří. *3*
  • Momo vs. Cibulková

    Tak Momo bohužel prohrála.Moc jsem ji přála,aby vyhrála, ale bohužel.Zase měla problémy s podáním.Dala 6 dvojchyb, což je celkem dost.No nic no přeju ji hodně štěstí na dalším turnaji a ve Fed Cupu!!!!! *9*
  • Re: MOMO

    Taky si myslím, že by se ohla probojovat do finále, ale Cibulková je taky dost nepříjemná soupeřka.Momo si, ale určitě nějak poradí. *3* *3* *4*
  • MOMO

    tak to dokazala a porazila konecne niekoho lepsieho...dnes v noci ju caka dominika cibulkova, drzim palce, momo by sa mohla dostat az do finale.... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: Amé

    jo, po dvou a půl hodinové bitvě. v tom třetím setu to pěkně zdramatizovala, když už vedla 5:2 a nakonec z toho byl tiebreak. ale jo, vyhrála !! *1* *14* *15* a chakvetadze vypadla s cibulkovou, takže dneska momo x cibulková. moc držím palce, doufám, že jí na dnešek zbyly nějaké síly - ten včerejšek jí dal určitě zabrat. tak hodně štěstí a zlom vaz, allezzzzz amélie !!!!!!!!!!!!!!!!! *4*
  • Amé

    Tak Amelie porazila Radwaňskou.Sice těsně, ale přece.Přeju ji štěstí i v dalším kole. *3* *3*
  • Re: Re: Momo-Amelia Island

    Jo, pardon já jsem nějak přeskočila.No, ale Radwaňská je taky dobrá, takže myslím, že bude mít co dělat.
  • Re: Momo-Amelia Island

    nejdřív ji čeká radwanská. ta se přes dulco dostala ve třech setech. doufám, že momo zabere a vyhraje. pak teprve narazí nejspíš na chakvetadze. a radwanská rozhodně není žádné ořezávátko, takže hodně štěstí amelie, zlom vaz, držíme ti všichni palce ... *5*
  • Momo-Amelia Island

    Tak Momo přešla celkem lehce přes 2. kolo.Ovšem teď ji čeká Čakvetadze.Bude se muset holt už konečně vzchopit a porazit někoho lepšího. *3*
  • Re: Re: Amelia Island

    Jo no pěkně jí to natřela další kolo doufám taky vyhraje. *4* *3*
  • Re: Amelia Island

    první kolo má úspěšně za sebou *4* *14* *3*
  • Amelia Island

    Tak Amelie nastoupí na turnaji v Amelia Island.Doufám, že tam už se jí konečně bude dařit a prolomí smůlu. *3*
  • Re: Amelie

    tak i když zvládla první set, tak to nakonec prohrála *9* . ale ve čtyřhře se jim se světlanou daří! už jsou ve čtvrtfinále *4* *15*
  • Amelie

    Mylím, že ta výhra by ji mohla psychicky nakopnout, protože ten zápas naštěstí zvrátila ve svůj prospěch.Dobré taky je, že nehraje potom s Petrovovou, ale se Zheng, tak doufám, že ji porazí. *4* *3*
  • Re: Amelie

    tak Peng má úspěšně za sebou. *14* teď ji čeká Zheng. moc držím palce! a pokud uspěje bude nejspíš hrát s Jankovic.
  • Amelie

    Tak Amelie je ve 2.kole, kde se utká s S. Peng.Věřím, že ji porazí pak ovšem narazí na N. Petrovovou.Myslím si, že i s tou by si mohla Ameli poeradit.Držím palce!!!!!!!!!!!!!! *3* *3*
  • Allez Amé!!!!!!

    Taky doufám, že se jí v Miami bude dařit lépe.Zatím se jí v této sezoně vůbec nedaří.Poráží jenom slabší hráčky a s těma lepšíma se jí moc nedaří.Určitě už tu smůlu prolomí.Věřím, že se zase dostane zpátky do formy.
  • další turnaj Miami

    ahojte všichni. tak jsem právě koukla na výsledek. :( no, pevně doufám, že se jí v miami bude dařít o moc líp. o bondarenko se tvrdí, že je vedle radwanské jeden z největších nových talentů, a není ostuda s ní prohrát. ale i tak je mi to líto. neviděla jsem to, takže nemůžu říct, zda momo tolik chybovala, nebo alona hrála tak zatraceně dobře. *16* už v sobotu skončily se světlanou i ve čtyřhře. docela těsně. prostě je to hrozná škoda. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit