Přejít na výpis diskuzí

Anahí Velasco

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anahí je dobrá!!!

    Nejdřív jsem si myslela že je Anahí nafoukaná, ale rychle mě to opustilo. Je to dobrá zpěvačka a herečka.!!! a ten kdo ji nezná tak ať si o ní něco najde na netu. a všichni z RBD jsou skvělííííí!!!!!!!
  • Anahi

    Anahí 29. října 2006 17:17 | Tessi | HEREČKY-vizitky Anahí Giovanna Puente Portilla se narodila 14.5.1983 v Ciudad de Mexico,Mexico. Svou karieru začala v La telerana v roce 1986,za dva roky začala učinkovat až do roku 1993 v Chiquilladas.V roce 1989 si zahrála ve filmu Había una vez una estrella.V roce 1991 se objevila v Muchachitas a ve filmu Nacidos para morir.Za rok hrála v Angeles sin paraiso,ve filmu Ayudame comparde a El ganador.V roce 1993 skončila učast v La telerana a zahrála si v serialu Madres egoistas.Za dva roky dostala roli v Alondra,o rok později v Tu y yo.V roce 1998 se objevila v telenovelách Vivo por Elena a Mi pequena traviesa.O rok později hrála v serialech El diario de Daniela a Mujeres Enganadas a také si znova zahrála ve filmu a to v Inesperado amor.V roce 2000 dostala svou první hlavní roli v Primer amor...a mil por hora.Také zde nazpívala píseň.Tento rok pro ni byl avšak velmi náročný.Anahí začala trpět anorexii.Ale velíčelila se.V roce 2002 dostala roli v teen novele Clase 406 kde se setkala už po druhé s Dulce Mariou,zahrála si zde se svým dlouholetým kamaradem Christianem Chavezem.Poznala zde Alfonso Herrera.V té době vůbec netušila že za dva roky si snimy zahraje v telenovele Rebelde.Anahí,Alfonso,Christian a Dulce se zde znova setkali.Anahí už měla karieru zpěvačky,vydala několik svých CD,ale od solové dráhy upustila a stala se součástí RBD a to až doteď *5* *1*
  • Ona je proste najlepšie má super pesničky *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Anahi je krasna.libi se mi serial rebeli.A nejvic se mi libi postavy mia a migue,a libi se micela skupina rbd
  • Všetko najlepšie...

    HEhe dnes máá anahi narodkýýý všetko najlepšiééé *3* *14* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *1* *1* *3* *3*
  • anahi

    Anahí 29. října 2006 17:17 | Tessi | HEREČKY-vizitky Anahí Giovanna Puente Portilla se narodila 14.5.1983 v Ciudad de Mexico,Mexico. Svou karieru začala v La telerana v roce 1986,za dva roky začala učinkovat až do roku 1993 v Chiquilladas.V roce 1989 si zahrála ve filmu Había una vez una estrella.V roce 1991 se objevila v Muchachitas a ve filmu Nacidos para morir.Za rok hrála v Angeles sin paraiso,ve filmu Ayudame comparde a El ganador.V roce 1993 skončila učast v La telerana a zahrála si v serialu Madres egoistas.Za dva roky dostala roli v Alondra,o rok později v Tu y yo.V roce 1998 se objevila v telenovelách Vivo por Elena a Mi pequena traviesa.O rok později hrála v serialech El diario de Daniela a Mujeres Enganadas a také si znova zahrála ve filmu a to v Inesperado amor.V roce 2000 dostala svou první hlavní roli v Primer amor...a mil por hora.Také zde nazpívala píseň.Tento rok pro ni byl avšak velmi náročný.Anahí začala trpět anorexii.Ale velíčelila se.V roce 2002 dostala roli v teen novele Clase 406 kde se setkala už po druhé s Dulce Mariou,zahrála si zde se svým dlouholetým kamaradem Christianem Chavezem.Poznala zde Alfonso Herrera.V té době vůbec netušila že za dva roky si snimy zahraje v telenovele Rebelde.Anahí,Alfonso,Christian a Dulce se zde znova setkali.Anahí už měla karieru zpěvačky,vydala několik svých CD,ale od solové dráhy upustila a stala se součástí RBD a to až doteď
  • je fakt pekna*2*
  • HAPPY BIRTHDAY ANNIE *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • pro Anahí

    Chtěla bych strašně moc popřát Anahí ,takže všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí,lásky,zdraví fanoušků ....Happy brithday =) *14*
  • Ona je fakt božíííí, mám ji ráda ale mrzí mě, že teď má pauzičku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit