Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anastacia Je Fakt BOŽíííí
  • Je super
  • cus

    anastacia je nej ze vsech spevacek a kdo o ni rika neco hnusneho je hnup ANASTACIA JE A VZDY BUDE TA NEJ,NEJ ,NEJ,NEJ,NEJ,NEJ,................................. .................................................. ...........................,NEJ,NEJ SPEVACKA B O M B A
  • bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Anastacia je jedna z nejpěknějších zpěvaček.
  • kus baby

    anastacia je pekna baba.ach ty kozy!!!!
  • anastacia je suoer baba ach ty kozeny
  • cus!

    HELE JE TO DOBRY ALE MOC SE MI NEZDA TO O TECH BLACK EYED PEAS A MAJ TAM NAPSANY JENOM 2 ALBA V DISKOGRAFII PRITOM ONI JICH VYDALI 4!!!!!!!
  • Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Anastacia je nejlepší a kdo si to nemyslí tak je blbec. Mám jio ráda neustále poslouchám její cd. Je to bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Ahoj Katko, máš ravdu, ale spíš bych řekla, že si všichni nemusí myslet, že je Anastacia nejlepší, ale když už si to nemyslí, tak svoje (většinou vulgární) názory nemusí psát do diskuze, kde o ní její fandové píší samé hezké ěci. Sorry za opravu a Anastacia je fajn. *4* *4* *4*
      • Re: Re: Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Jééééééééééééééééé éva SORRY já napsala ravdu(pravdu) a ěci(věci)!!!! Tak soráč a příště si dám pozor! *8*
  • pomooooooc

    hele kolik meri uz vim...ale nevite nekdo, kolik vazi??...potrebuju to do referatu..nutne!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit