Přejít na výpis diskuzí

Andi Deris

OSOBNOST 31.8.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andi nemá chybu jestli jste někdo viděl živák ze Sao Paula tak není co řešit
  • líbínelíbívláknoreagovat




    nevim kolik toho vis o muzice a nevim ńa kolik moc znas helloween a Andiho, nicmene jeho hlas je srovnatelny s Kískem ne-li lepsi. Myslim si ze kluci zazili lepsi i horsi casy, ale neni to dane zpevem, ovsem celkovym aranzma kapely. Ale myslim si ze na poslednich koncertech i CD ukazuji, ze maji na to byt, stale jsou a snad dlouho i budou STAR ve svete metalu:) Myslim ze je to jedna z mala kapel, ktera by mohla hrde vystoupit vedle Iron Maiden a tra Metallici a neudelala by ostudu, naopak. Helloween patri mezi svetovy metalovy legendy a jednu z nejlepsich kapel
  • deris

    Deris neni žádnej zpěvák... na studiouvkách to ještě jakš-takš zkousnu, ale viděli ste ho někdy na živo? Jestli někdo umí zpívat, tak to rozhodně neni Deris... Jak by to dopadlo, kdyby tam zůstal Kiske? Určitě líp... Helloween s Hansenem, pak s Kiskem byl legenda, dneska průměr, ale to nemění nic na tom, že to poslední album(7 Sinners) se tý průměrný kapele fakt povedlo, snad mi tentokrát ve Zlíně dokážou, že ještě za něco stojej
    • Kdyby tym zůstal Kiske??? A co Kiske dokázal v Hells kromě toho, že zpíval písničky, které mu někdo složil? Za tu dobu co z Hells odešel nedokázal nic, co zůstane nezapomenuto. Vždycky to bude jenom Kiske a Helloween.
      Je to už minulost. Zatímco Deris je přítomnost a budoucnost Helloweenu. Dokázala toho 100x než Kiske. Letošní turné dokazuje jeho kvality. Má přestat zpívat Kiskoviny a víc se věnovat Deris éře. Jeho písničky mu sednou, má dokonalou barvu hlasu a je to showman, který baví publikum. HELLOWEEN+DERIS=BEST OF!!!! *2*
      • Ty seš asi pěkně vymletej mamlas Lubošku. Nechápu jak můžeš napsat něco takovýho! Takovou sračku ze sebe vypustit! Nemůžeš srovnávat Kiskeho hlas s hlasem Derise. Deris není špatnej zpěvák, ale rozhodně není lepší než Kiske a rozhodně toho nedokázal víc než on. Podle mě toho Kiske dokázal mnohem víc! Příště si zkontroluj co píšeš omezenče

    • nevim kolik toho vis o muzice a nevim ńa kolik moc znas helloween a Andiho, nicmene jeho hlas je srovnatelny s Kískem ne-li lepsi. Myslim si ze kluci zazili lepsi i horsi casy, ale neni to dane zpevem, ovsem celkovym aranzma kapely. Ale myslim si ze na poslednich koncertech i CD ukazuji, ze maji na to byt, stale jsou a snad dlouho i budou STAR ve svete metalu:) Myslim ze je to jedna z mala kapel, ktera by mohla hrde vystoupit vedle Iron Maiden a tra Metallici a neudelala by ostudu, naopak. Helloween patri mezi svetovy metalovy legendy a jednu z nejlepsich kapel *3*
      • Jak může někdo říct že Derisovo hlas je lepší než Kiske??

    • Re: deris

      Tak doufám že ti v tom Zlíně dokázali, že za něco stojej :P ... Andi je borec a zpívat umí stejně tak, jak ve studiu :)
    • Re: deris

      Andy je skvelej spevak...umi spivat..a tuhle nedeli bodou v praze... tenkrat kdyz byli v praze tak muj strejda se s Andim bavil...je to skvelej chlap *4* *4* *5*
    • vilatichoslapka

      Re: deris

      To si piš, že ve Zlíně dokázali že nejsou průměrnou kapelou, Deris měl formu jako blázen a už při March Of Time mi spadla čelist a v duchu jsem se panu Derisovi omlouvala, že jsem před začátkem pochybovala o jeho kvalitach! *4*
    • vilatichoslapka

      Re: deris

      To si piš, že ve Zlíně dokázali že nejsou průměrnou kapelou, Deris měl formu jako blázen a už při March Of Time mi spadla čelist a v duchu jsem se Panu derisovi omlouvala, že jsem před začátkem pochybovala o jeho kvalitach! *4*
  • Andi je jednička

    Souhlasím s tím že Andi táhne Helloween. Nevim nevim jak by to dopadlo kdyby tam zůstal Kiske. Andi si jednička ...
    • Andi

      No, tak hodně lidí je pro Kiskeho, a hodně lidí pro Andiho. Já mám osobně radši Andiho, ale zase mi Kiske nevadí. Helloweeni byli, jsou a budou pořád skvělý :-))
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.

    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • Andi Deris

    Souhlasím s tím že po Brucovi Dickinsovi je to můj nejoblíbenjěší zpěvák.
  • božsky Andi

    tohoto zpěváka žeru od jeho nástupu k legendárním Helloween.Ať si o něm říká,kdo se chce,je to zpěvák s velkym Z.Velky sympaťák,vyborny šoumen a hlavně geniální autor hudby i textů.Taky je to zcela originální zpěvák.Takhle jako on nikdo jiny nezpívá.Navíc neznám jiného frontmana,ktery má takovou vybornou vyslovnost,jakou má Mr.Deris.Díky němu jsou Helloweeni tam,kde jsou.Táhne je silou své geniality.Po Bruceovi Dickinsonovi je to můj druhy nejoblíbenější zpěvák všech dob..Dan Hromas *3*
    • Re: božsky Andi

      Já si myslím totéž!! Andi je prostě v této skupině Helloween nenahraditelný, o proti Michaelu Kiskemu, který Helloween nedokázal vést tak dobře jako Andi Deris. To andi postavil Helloween zase na nohy a myslím , že si Helloween díky Andimu vedou skvěle!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit