Přejít na výpis diskuzí

André Rieu

OSOBNOST 20.9.2011 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Váš koncert, který jsem sledoval v televizi byl pro mne zjevením a od toho dne vyhledávám Vaše klipy na internetu. Dáváte lidem radost a pohodu. Děkuji.
  • Takový zážitek jsem dlouho u sebe nezaznamenala.Už třetí den poslouchám Vaše nahrávky a nemám slov k vyjádření obdivu.Nádherné zážitky.Poslouchat Vás,je balzám na duši. Jednou bych chtěla zažít takovou nádhernou atmosféru v publiku.Snad někdy bude také koncert v Praze!Přeji ještě hodně takových koncertů a mnoho spokojených příznivců mezi které se řadím i já.Mám dalšího Umělce v srdci. ČR-Morava
  • Famozní-okouzlující-fantastický-Andre a spol.-BALZAM na duši zaposlouchali jsme se do Vašeho koncertu v Maastrichtu -prostě úžasné sledování o Silvestru - ještě , že je ta možnost přes web...
    hodně zdraví Vám přejeme a já si stále kladu otázku PROČ ??? jsem přestala hrát na housle???§
    Kde bych dneska mohla býti... pokračujte jen tak dále a doufáme , že se poštěstí a budete mít koncert v České republice, abychom vás mohli zhlédnout živě
    moc vás zdraví
    manželé Kročkovi
    Vyšní Lhoty
    ČR
  • PANE Rieu, kouzelné, neuvěřitelné, na duši hladící, energií sršící - prostě úchvatné! Chtěla bych Vás vidět na živo! Kdyby se Vaše vystoupení dávalo v lékárnách, myslím, že by ten náš svět plný násilí, zla a všech špatností musel změnit podobu k dobru, klidu a lásky. Děkuji Vám za lék na duši a přeji Vám dlouhého zdraví a lásky. Milča
  • Nádhera jinak nelze vypovědět.Loni na Silvestra jsem zhlédla z televize celý koncert a byl to pro mne nepopsatelný zýžitek. Vřelé díky .
  • Úžasný a hluboký zážitek ze všech dostupných koncertů na internetu, umocněný obrovským sympaťákem, virtuosem.Blahopřeji. *14*
  • Nelly.N
    Musím říct, že je to opravdu obrovsky talentovaný a skvělý hudebník a dirigent. Miluju skladby, které jsou v jeho podání opravdu nádherné a je úžasné poslouchat jeho orchestr.

    Je to opravdu Umělec s velkým U, protože tolik lidí na koncertech a opravdu pravidelně mají jen ti nejlepší a on je jeden z nich. Naprosto mě fascinuje ten počet lidí, co tam sedí/stojí a poslouchá, jak on hraje.

    Už se moc těším, až bude v lednu r. 2014 koncert v Drážďanech, opravdu ráda na něj pojedu. Je mi líto, že někdy dřív nemá nějaký koncert, co by byl kilometrově dostupný.

    Ale je to opravdu mistr, který jde s dobou a jeho orchestr je něco úžasného, doufám, že bude ještě mnoho let tak skvělým hudebníkem a přeji mu jen a jen samé úspěchy.
  • Super. Anna
  • nedavno jsem objevila na you tube NAADHERA jsem nadsena,skoda, ze nevystupuje u nas .V Mexiku La Paloma je to uzasne a ty lidi jak zpivaji s orchestrem no nadhera.
  • Je to krásný a skvělý muž.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit