Přejít na výpis diskuzí

André Rieu

OSOBNOST 20.9.2011 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený mistře,pane Rieu, vaše hudba je tak nádherná, že se k ní rád vracím a nikdy se mi neoposlouchá, prosím vás, kdy zavítáte do Prahy ? Byl by to pro mne i mou paí svátek. Přeji nadále hodně ˇuspěchů a pevného zdraví Fany
  • Pane André,
    poslouchám denně Vaše koncerty na internetu. Je to balzám na duši se na Vás dívat, s jakou lehkostí, přirozeností a radostí hrajete. Hana ČR
  • Ste liek na dušu. Veľa zdravia a úspechu Vám prajem.
  • Pane André Rieu,

    poslechla jsem si téměř všechny vaše koncerty dostupné na Internetu. Jsou kouzelné, je to neuvěřitelný zážitek. Dík. Eva
  • To prasátko je poslíčkem pro štěstí!
  • Můžete pomoci celému světu k obnově! A Vy to víte : - )) *12*
  • Vážený mistře, všechno, co jsem dnes od Vás slyšela, bylo nádherné, překrásné, zlepšila se mi nálada a budu se k Vaší hudbě do konce svého života vracet. Jste výjimečný člověk, máte obrovské nadání.
    Přeji Vám ještě hodně let ve zdraví a vitalitě.
    S obdivem
    Jarka
  • Dočkáme se
  • Drahý André ,miluji vaši hudbu-melodie,velice si vás vážím,protože dáváte lidem lásku,štěstí a radost v podobě vaší hudby-je to nádhera vás poslouchat-srdce se hned raduje-děkuji za vaši hudbu velice zdravím s láskou a respektem j.k.
  • Píše za mňa moja babinka Zdenka.
    Milý André Rieu. Pozerám a počúvam Vaše úžasné koncerty na CD od 2 rokov. Mám ich radšej ako rozprávky. Narodil som sa 5.10.2005. Už mám 6 rokov. Jeden rok som sa učil hrať na harmonike v ZUŠ Bojnice ale teraz sa už chcem učiť na husličky ako Vy. Hráte a dirigujete prekrásne. Teraz sa mi najviac páči RAMONA a NA KRÁSNOM MODROM DUNAJI. Prajem Vám veľa zdravia a šťastia. Maťko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit