Přejít na výpis diskuzí

Andrea Růžičková

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná, zdravě sebevědomá a přirozená.., ráda sleduji pořady kde vystupuješ.. *15* *15*
  • Andrea je příjemná, ale měla by se naučit líp česky, má slovenský přízvuk a trhá mi to uši. Nemám nic proti slovenským hercům účinkujících v českých seriálech, ale ta jejich čeština je někdy fakt hrozná, někdy by bylo lepší, kdyby mluvili slovensky.
    • Daisy, ste zabudla, ze ona aj je slovenka a ze aj cely zivot moze niekedy vlozit slovenske slovo, by si sa mala starat o seba a nepouzivat anglicke slova v cestine, to zase trha mne usi, "lidri, famozne, dzokujeme a tak podobne. Cestina je v prdeli cesky uz ani Cesi neumi, Praotec Cech se obraci v hrobe jam mu prznite Cestinu a Ty tu kecas o slovenke.
  • Krásná je, to bezpochyby, podle mě nejhezčí mladá československá herečka. Jen by mě zajímalo, jestli je ve skutečnosti taková "slušňačka", nebo je to pouze její mediální póza.
  • natush

    Narozeniny

    Milá Andrejko, přeji vám vše nejlepší k vašim dnešním narozeninám. *14* *14* *14*
  • jumpr88

    páni...

    Něktří panové jsou opravdu chudáci...
    Slečna Andrea je vskutku krásná žena....
    A pravda...některé tyto příspěvky jsou dost primitivní....
    Už mě to dost sere...Musel jsem to zde napsat...Že muži nemají už ani špetku úcty k žená... *5*
  • bezva

    andrejka je super holka.podivejte se na tomto serveru na dominiku kadlckovou.pisou o ni ze je to namyslena krava a devka.s tim souhlasim.najdete tam malo kladnych diskuzi.ale andreja to je neco super.na nic si nehraje.nechova se jako superstar a popularita ji nestoupla na mozek.dominika je presny opak.andreu jsem poznala osobne a je lepsi nez moje mama.je to mila divka i kdyz mluvi slovensky tak rozumi cesky *3* *14* *3*
  • moja zlata spoluziacka

    Ahoj Andrea,prave som si prezrela na internete vsetky tvoje videa a fotografie a jednoducho si skvela.Som hrda na to ze som ta spoznala.pamätas uz na strednej skole sme ti rozpravali ze z teba nieco bude,ze budes herecka a to sa ti aj splnilo.Velmi ti fandim.prajem ti aby si bola stastna *4*
  • ahoj vsichni

    Ahoj, právě jsem se příhlásil do vašeho funklubu. Andrea vypadá jako opravdu prima holka. V Rafťácích byla naprosto bezkonkurenční! Znáte ji někdo osobně???
  • :-)

    Andrea je něco víc než obyčený člověk, má v sobě něco víc, něco co v TV nespozorujete.
    A já věřím, že i ona to zjistí co nejdříve.
    Je to moje zlatíčko!
    *5*
    PS:Jestli to čteš i ty Andreo, tak moje natáčení v Izraelu bylo překrásné.
    *3*
  • je super

    Je to najlepsia kamaratka aku som kedy poznala je naj.
    Je to milý anjel.a kto si mysli ze je tucna tak je na omyle oni su tucny sami

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit